Znajdź nas na Facebooku

Targi żeglarskie (Dusseldorf 2007)

Pierwszy raz jesteśmy na tak dużych i świetnie zorganizowanych targach żeglarskich. Ilość sprzętu, łodzi motorowych, jachtów, barek..... budzi podziw. Nie ma szans aby wszystko zwiedzić w jeden dzień. Postanowiliśmy więc zostać na targach jeszcze jedne dłużej.

Zafascynowały nas dwie rzeczy: barki przygotowane na pływanie z małymi dziećmi. Raj dla dzieci małych i większych oraz spokój dla rodziców. Kolorowe, ale bezpieczne... każdy element został tutaj bardzo mocno przemyślany pod kątem pływania z naszymi maluchami. Druga fascynacja targowa - to basen, gdzie można było sprawdzić samemu sprzęt do nurkowania. Basen prawdziwy, głęboki, przeszklony i nie cieknący. Targi warszawskie "Wiatr i Woda" muszą się jeszcze troszeczkę pouczyć jak to się robi targi na takim wysokim poziomie.

Nie zapomnieliśmy po co tutaj przyjechaliśmy i poza przyjemnościami oglądania barek, jachtów i pływających nurków nawiązaliśmy wiele kontaktów. Nasza baza czarterowa mocno się powiększyła, mamy pomysły na nowe rejsy. I te wszystkie nowości pojawią się na naszej stronie (www.charter.pl) jeszcze w tym roku.

 

Powrót

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas

33 497 10 57
pn - pt 8:00 - 16:00

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek
8:00 - 16:00

Napisz do nas

Zapytanie o czarter

Skorzystaj z formularza zapytania
Kursy motorowodne
ISSA - Federacja Szkół Żeglarskich
STCW
Księgarnia Morska - mapy, locje, przewodniki żeglarskie
Klub żeglarski Halny