Znajdź nas na Facebooku

1. Śląskie Targi Sportów Wodnych i Rekreacji "Wiatr i Woda" (Katowice 2016)

Po raz pierwszy w swojej historii stolica Śląska gościła przedstawicieli świata mórz i oceanów. Na Targach Sportów Wodnych i Rekreacji „Wiatr i Woda” w Katowicach aż 200 wystawców. Uczestnikami byli zarówno znakomici żeglarze – samotnicy, organizatorzy imprez wodnych, przedstawiciele firm żeglarskich, szkoleniowych, jak i sprzedawcy eleganckich i luksusowych jachtów i motorówek. Każdy kto odwiedził Centrum Kongresowe, miał okazję na spotkanie najodważniejszych i największych ludzi związanych z żeglugą morską. W ciągu jednego weekendu można było wysłuchać wielu prelekcji żeglarzy i podróżników, którzy m. in. próbowali swoich sił w opłynięciu naszego globu, byli uczestnikami prestiżowych regat lub podejmowali próby dalekich morskich wypraw. W trakcie odbywających się targów zostały również przyznane środowiskowe wyróżnienia i nagrody.

W ciągu 3 dni odwiedzający mieli okazję kupić odpowiednią literaturę, ubiór, sprzęt; zarezerwować udział w rejsach, wycieczkach, wyczarterować jacht. Odwiedzający mieli także okazję m. in. zapisać się w naszej szkole charter.edu.pl na kursy: sternik motorowodny, jachtowy sternik morski, kursy radiooperatora długiego i krótkiego zasięgu, a także wiele innych szkoleń i warsztatów.

Następne targi już za rok, jednakże tegoroczna premiera pozostanie wielu osobą na długo w pamięci, dzięki niezapomnianej atmosferze jaka panowała w „stolicy śląskiego żeglarstwa”. Mamy nadziej, że następna edycja będzie również pomyślna jak ta, którą już zakończyliśmy.

Zachęcamy wszystkich do zapoznania się z wydarzeniami, które zostały uwiecznione w naszej galerii.

Załoga Charter.edu.pl oraz Charter.pl

 

Powrót

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas

33 497 10 57
pn - pt 8:00 - 16:00

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek
8:00 - 16:00

Napisz do nas

Zapytanie o czarter

Skorzystaj z formularza zapytania
Kursy motorowodne
ISSA - Federacja Szkół Żeglarskich
STCW
Księgarnia Morska - mapy, locje, przewodniki żeglarskie
Klub żeglarski Halny