Znajdź nas na Facebooku

Do każdego czarteru - bon kwotowy gratis

Każdy klient czarterujący jacht za naszym pośrednictwem, otrzyma od nas bon kwotowy na zakupy w Księgarni Morskiej.

Księgarnia Morska posiada w swym asortymencie ponad 1000 pozycji z tematyki żeglarskiej. Można tam znaleŸć mapy, locje, przewodniki, a także literaturę szkoleniową oraz beletrystykę.
Bon kwotowy Księgarnia Morska

Chorwacja, Biograd - czarter jachtów morskich - cennik 2019

Chorwacja

Marina Kornati

Położenie: 43°56'30" N, 15°26'32" E

Biograd na Moru to miasto w północnej Dalmacji, położone pomiędzy Zadarem a Szybenikiem, naprzeciw wyspy Paszman, z którą  posiada połączenie promowe. Centrum miasta znajduje się na niewielkim półwyspie i znajduje się tam wiele wartych obejrzenia zabytków - kilka kościołów (m.in.: św. Rocha, św. Dujama), pozostałości antycznego akweduktu czy ruiny klasztoru benedyktynów. Biograd słynie także z czystej wody i urody okolicznych plaż,...

Zobacz pełny opis »

Biograd

Marina Kornati

Ceny podane w € za tydzień czarteru.

Opinie o naszej firmie i usługach

Piotr Śliwiński

Kontakt był zawsze bezproblemowy i czułem, że drugiej stronie na mnie zależy jako na kliencie

Z firmą Charter.pl po raz pierwszy miałem kontakt czarterując jacht w 2011. Od tej pory pozostaję w kontakcie pożyczając łódki lub pływając na organizowane rejsy. Kontakt był zawsze bezproblemowy i czułem, że drugiej stronie na mnie zależy jako na kliencie, więc mogę szczerze bardzo polecić. W tym roku miałem okazję popłynąć na rejs z Kasią i Piotrem i to był świetnie zorganizowany wyjazd w doborowym towarzystwie, więc na pewno jeszcze się zobaczymy.

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas

33 497 10 57
pn - pt 8:00 - 16:00

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek
8:00 - 16:00

Napisz do nas

Zapytanie o czarter

Skorzystaj z formularza zapytania

Newsletter

Bądź z nami w kontakcie. Dopisz się do naszego newslettera, a na bieżąco będziesz otrzymywać informacje o ofertach specjalnych.