Znajdź nas na Facebooku

Świąteczny Prezent dla Żeglarza

Chcesz sprawić prawdziwą przyjemność miłośnikowi morskiego żeglowania? Podaruj mu możliwość skorzystania z bogatej oferty, jednej z najlepszych szkół żeglarskich i motorowodnych w Polsce.

Zamów już dziś nasze specjalne świąteczne vouchery o nominałach: 100, 200 lub 500 zł, a obdarowany szczęściarz będzie mógł użyć ich do opłacenia szkoleń z naszej niezwykle szerokiej platformy edukacyjnej. Mamy szkolenia dla każdego. Zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych żeglarzy i motorowodniaków. Nowoczesne metody szkolenia, znakomici instruktorzy i fantastyczna atmosfera. Zaproś swojego żeglarza bądź żeglarkę na pokład naszych jednostek!

Pełna oferta naszych szkoleń dostępna jest na tej stronie.

Uwaga! Osoby opłacające szkolenia przy pomocy voucherów uzyskają dodatkowo 10% rabatu od ewentualnej dopłaty do kursu (maksymalna wartość
rabatu to 100 zł)

REGULAMIN

1. Vouchery charter.edu.pl sp.j. służą tylko i wyłącznie do opłacania należności za kursy i szkolenia prowadzone przez charter.edu.pl. sp.j.

2. Zakup vouchera odbywa się poprzez zgłoszenie e-mailowe oraz wpłatę odpowiedniej kwoty na konto wskazane przez charter.edu.pl sp.j. , dopuszcza się także osobiste nabycie voucherów w biurze charter.edu.pl sp.j. oraz wpłatę gotówkową w biurze.

3. Vouchery nie podlegają wymianie na gotówkę.

4. Z płatności voucherami nie wydaje się reszty w gotówce.

5. Każdy voucher będzie przez Organizatora sprawdzany pod względem autentyczności i w przypadku zasadnych wątpliwości może być nieuznany
przez Organizatora. W celu ułatwienia identyfikacji zaleca się podanie nazwiska obdarowanego w tytule przelewu za vouchery.

6. Vouchery ważne są do dnia 31 grudnia 2018 roku, przy czym liczy się data realizacji vouchera (złożenie zamówienia na szkolenie i opłacenie
go voucherem), a nie data szkolenia.

7. Dodatkowy rabat w wysokości 10% liczony jest od różnicy ceny kursu oraz wartości vouchera i nie może być wyższy niż 100 zł.

Formularz kontaktowy

« powrót

Opinie o naszej firmie i usługach

Bartosz i Justyna Kubiczek

Jeśli ktoś zapyta co wyróżnia firmę Charter.pl to jest to zdecydowanie PASJA

Pasja, którą widać u Kasi i Piotra na każdym kroku. Gdyby cytat "Wybierz pracę, którą kochasz, a nie będziesz musiał pracować nawet przez jeden dzień w swoim życiu" trzeba było pokazać na fotografii, to śmiało można by pstryknąć zdjęcie Państwu Kowalskim! W dodatku są to profesjonaliści w każdym calu, z ogromnym doświadczeniem... i takich samych ludzi zatrudniają. Historię tej firmy obserwujemy od kilkunastu lat i jesteśmy pod wrażeniem dynamicznego jej rozwoju, poszerzania oferty charterów, rejsów czy też szkoleń. Sprzęt się "mnoży", załoga się rozrasta - oby tak dalej! 

Kursy motorowodne
Magazyn Żagle
ISSA - Federacja Szkół Żeglarskich
STCW
Księgarnia Morska - mapy, locje, przewodniki żeglarskie
Klub żeglarski Halny
Klub Żeglarski Horn Kraków