Znajdź nas na Facebooku

XX Targi Żeglarstwa i Sportów Wodnych

Zapraszamy na  XX Targi Żeglarstwa i Sportów Wodnych "Boatshow", które odbędą się w dniach 09 -11 listopada w Łodzi na terenie hal Expo (Al.Politechniki 4). Na targi przygotowaliśmy już cenniki czarterów, plan rejsów oraz szkoleń na nadchodzący sezonu 2019. Osobom zainteresowanym czarterami na 2019 rok przypominam o licznych rabatach: "za rezerwację podczas targów", "za wczesną rezerwację", "dla stałych klientów" oraz "specjalne rabaty armatora". Mogą one dać zniżki nawet do 30%.
Zapraszamy na nasze stoisko numer 49!

Oczywiście osobista obecność na targach nie jest warunkiem koniecznym dla skorzystania ze zniżki - wystarczy skontaktować się z nami mailowo lub telefonicznie (info@charter.pl; 33 497 10 57).

Udział w targach (poza nami) zapowiedziało jeszcze ponad stu wystawców, którzy zaprezentują ponad sto jednostek pływających. Dodatkowo będzie można tutaj znaleźć, zobaczyć kupić... osprzęt i elektronikę jachtową, wyposażenie jachtowe czy odzież sportową.

Ceny biletów:
Bilet jednorazowy - po rejestracji - 22 złote - dostępny online
Bilet jednorazowy - bez rejestracji - 30 złotych - dostępny w kasach na miejscu

Bilet wielokrotnego wstępu na jeden dzień - 35 złotych - dostępny online
Bilet wielokrotnego wstępu na dwa dni - 45 złotych - dostępny online

Bilet rodzinny (2 osoby dorosłe + 1 dziecko do 10 lat) - 46 złotych - dostępny w kasach na miejscu
BIlet rodzinny ( 2 osoby dorosłe + 2 dzieci do 10 lat) - 60 złotych - dostępny w kasach na miejscu

Godziny otwarcia terenów targowych
dla publiczności

Godziny otwarcia kas 

piątek 10:00 - 18:00 9:30 - 17:00
sobota 10:00 - 18:00 9:30 - 17:00
niedziela 10:00 - 16:00 9:30 - 15:00

Załączniki do pobrania

Plan targów BOATSHOW 2018 w Łodzi
« powrót

Opinie o naszej firmie i usługach

Przygoda, którą się pięknie wspomina w zimowe wieczory

Z firmą charter.pl pierwszy raz zetknąłem się na szkoleniu motorowodnym kilka lat temu. Od tamtego czasu regularnie korzystam z ich usług. Biorę udział zarówno w rejsach organizowanych na różnych europejskich akwenach, jak i w szkoleniach żeglarskich oraz motorowodnych. Śmiało mogę stwierdzić że wszystkie umiejętności i wiedzę którą aktualnie posiadam, mam dzięki nim. Pływaliśmy razem przy spokojnej wodzie i w sztormach. Skipperzy zawsze dbali o nasze bezpieczeństwo. Zachowywali się profesjonalnie, nawet w sztormie miało się poczucie bezpieczeństwa. Kasia i Piotr zarazili mnie swoją pasją do żeglowania.

Po nabraniu odpowiednich umiejętności i zdobyciu odpowiednich patentów zacząłem sam, za ich pośrednictwem, czarterować jachty. Cała organizacja była zawsze wzorowa, nawet przy awariach na jachcie byli pomocni, mimo że dzieliło nas parę tysięcy kilometrów. Pracownicy charter.pl pomagali o każdej porze, a poranny sms z prognozą pogody na dany dzień w miejscu gdzie akurat pływamy, to mistrzostwo świata. Myślę że mogę powiedzieć, że stałem się prawdziwym wodniakiem. Zarażony pasją do morza założyłem swoją małą firmę i świadczę usługi rejsów po Morzu Bałtyckim w poszukiwaniu dzikich łososi.

Wszystkie zasady bezpieczeństwa na morzu, które wprowadziłem na swojej łodzi, podpatrzyłem u Kasi i Piotra. Może właśnie dzięki temu nigdy nikomu nic się nie stało, a każdy rejs przebiega komfortowo i bezpiecznie. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zachęcam do skorzystania z usług charter.pl. Wszystkie szkolenia to potężna dawka wiedzy i umiejętności. Co najważniejsze szkolenia te prowadzą morscy praktycy. Żeglarstwa uczyli mnie czołowi polscy skipperzy. Rejsy w których można wziąć udział to mistrzostwo organizacji i przygoda, którą się pięknie wspomina w zimowe wieczory. Każdy znajdzie coś dla siebie. 

Kursy motorowodne
Magazyn Żagle
ISSA - Federacja Szkół Żeglarskich
STCW
Księgarnia Morska - mapy, locje, przewodniki żeglarskie
Klub żeglarski Halny
Klub Żeglarski Horn Kraków