Znajdź nas na Facebooku

Nowe, tanie połączenia lotnicze do Grecji

Zbliża się czas wyboru jachtu i miejsca rejsu na przyszły rok. Oczywiście Chorwacja nadal jest najbardziej popularna, ale może warto pomyśleć o również o Grecji. Wybór jachtów jest duży, ceny niższe niż w Chorwacji.... tylko jak tam się dostać w miarę przystępnej cenie?
W ostatnich dniach dwóch przewoźników podało, że na przyszły sezon uruchamiają połączenia z Polski do Grecji. Najpierw Ryanair, później Wizz Air. 

Nowe połączenie lotnicze Wizz Air z Katowic do Aten wystartuje 9 marca 2018 r. Loty odbywać się będą we wtorki i soboty, a bilety można zarezerwować od 89 zł w jedną stronę.
Ryanair zacznie latać również od maja z Warszawy, Gdańska, Łodzi, Wrocławia i Rzeszowa. Z różnych miast loty odbywają się w różne dni tygodnia, ale nie jest to problem przy czarterze jachtu. W Grecji można wyczarterować jacht dowolnego dnia.

Cenniki greckich czarterów - tutaj

« powrót

Opinie o naszej firmie i usługach

kpt. Wojciech Plewnia

Gdyby były kłopoty - nie pracowalibyśmy wspólnie tak długo

Z Charter.pl współpracuję od 2007r. Poprzez tę firmę realizowałem rejsy na Karaibach, Seszelach, w Tajlandii i Chorwacji. Za każdym razem byłem zadowolony. Nigdy nie spotkałem sie z problemami, zawsze miło, serdecznie i przyjemnie. I zawodowo. Gdyby były kłopoty - nie pracowalibyśmy wspólnie tak długo.
Piotr i Kasia - tak trzymać!

Kursy motorowodne
ISSA - Federacja Szkół Żeglarskich
STCW
Księgarnia Morska - mapy, locje, przewodniki żeglarskie
Klub żeglarski Halny