Znajdź nas na Facebooku

3. Śląskie Targi Sportów Wodnych i Rekreacji

Zapraszamy do spotkania na targach "Wiatr i Woda" w Katowicach, które odbędą się w terminie: 12 - 14.10.2018 - tym razem w Międzynarodowym Centrum Kongresowym (plac Sławika i Antalla 1, obok Spodka). Godziny otwarcia targów: piątek-sobota 10.00-18.00, niedziela 10.00-16.00.

My, jak co roku, wraz z armatorami przygotowaliśmy oferty specjalne i liczne zniżki na czarter jachtów na całym świecie. Przypominam o licznych rabatach: "za rezerwację podczas targów", "za wczesną rezerwację", "dla stałych klientów" oraz "specjalne rabaty armatora". Mogą one dać zniżki nawet do 30%. Oczywiście osobista obecność na targach nie jest warunkiem koniecznym dla skorzystania ze zniżek - wystarczy skontaktować się z nami mailowo lub telefonicznie (info@charter.pl, 33 497 10 57).
Na targach prezentować będzie również ofertę naszych rejsów i szkoleń żeglarskich, motorowodnych i specjalistycznych zaplanowanych na 2019 rok.

Dodatkowo podczas Targów każdy amator sportów wodnych będzie mógł obejrzeć łodzie, jachty, pontony, RIBy, skutery wodne, akcesoria żeglarskie, silniki, sprzęt asekuracyjny i ratunkowy, instrumenty do nawigacji i elektronikę jachtową. na pewno znajdzie się bogata oferta producentów i dystrybutorów odzieży żeglarskiej i sportowej, wodnych szlaków turystycznych, czarterów, marin czy propozycje dla miłośników windusrfingu i kajakarstwa.

Targi to nie tylko ekspozycja wystawców. To także spotkania ze znanymi żeglarzami i podróżnikami, uroczystości ogłoszenia i wręczenia nagród i wyróżnień.

3. Śląskie Targi Sportów Wodnych i Rekreacji WIATR i WODA będą czynne:
    - 12 października (piątek), w godz. 10.00-18.00
    - 13 października (sobota), w godz. 10.00-18.00
    - 14 października (niedziela), w godz. 10.00-16.00

Zasady wstępu w piątek, 12 października 2018 roku
W piątek, 12 października 2018 roku wstęp na 3. Śląskie Targi WIATR i WODA jest wolny dla wszystkich odwiedzających.

Zasady wstępu w pozostałe dni targowe
W dniach 13 i 14 października wstęp na 3. Śląskie Targi WIATR i WODA jest biletowany.
Cennik biletów sprzedawanych drogą internetową  ( twojbilet24.pl ):
    - bilet normalny: 13 zł
    - bilet ulgowy: 8 zł
    - promocyjny bilet pakietowy – bilet wstępu na Targi w dniu 13 lub 14 października wraz z 3-miesięczną prenumeratą magazynu „Żagle”( numery 1, 2,  3 / 2019): 40 zł

Cennik biletów sprzedawanych w kasach targowych:
    - bilet normalny: 15 zł
    - bilet ulgowy: 10 zł
Bilet upoważnia do jednokrotnego wstępu na 3. Targi Sportów Wodnych i Rekreacji WIATR i WODA w Katowicach w dniach 13-14 października 2018 roku.

Bilet ulgowy przysługuje ( za okazaniem stosownej legitymacji ):
    - uczniom powyżej 12 roku życia
    - studentom do 26 roku życia
    - emerytom i rencistom

Wstęp wolny w dniach 13 i 14 października przysługuje:
    - osobom z widoczną niepełnosprawnością, także w towarzystwie opiekuna,
    - dzieciom poniżej 12 roku życia,
    - seniorom po 70 roku życia (po okazaniu dokumentu ze zdjęciem),
    - dziennikarzom po dokonaniu akredytacji na stronie twojbilet24.pl.

 

 
« powrót

Opinie o naszej firmie i usługach

Artie

Organizacja każdego przedsięwzięcia skazana jest na sukces

Morze, ludzie, rejsy, woda a przede wszystkim przygoda. Sprawy nie do ogarnięcia załatwiają w jeden dzień, niemożliwe max. 3 dni. A tak poważnie? To było poważnie. Organizacja każdego przedsięwzięcia skazana jest na sukces. Pisząc "przedsięwzięcie" mam na myśli najbardziej pokręcone pomysły przyszłych załóg. Artur a może by popłynąć tam, albo tu… Takie historie kończą się zawsze jednym. Telefon do przemiłych dziewczyn w biurze firmy, gdzie mieści się centrum dowodzenia spraw trudnych i niemożliwych do zrobienia. Potem tylko czekasz na… "Artur na @ masz info". To wszystko. Tak jest w każdym przypadku. Ale żeby nie było tak cukierkowo, raz jedyny usłyszałem zakłopotanie w głosie. Tallin? Estonia? Przecież tam nikt nie pływa... A zaraz potem..." zobaczymy co się da zrobić". Kochani, 2 dni i ta sama historia "Artur info na @". I co, da się? Da się. Podejrzewam, że z rejsem na Jowiszu czy Saturnie mieliby jakieś kłopoty, bo na Wenus czy Marsie pewnie mają już wszystko obcykane. Mógłbym tak długo pisać o tym co dobre, zresztą moi poprzednicy wyrazili swoje opinie jak najbardziej trafnie i podpisuję się pod nimi obiema rękami.
A tak po ludzku to nie ma się do czego przypieprzyć...

Kursy motorowodne
Magazyn Żagle
ISSA - Federacja Szkół Żeglarskich
STCW
Księgarnia Morska - mapy, locje, przewodniki żeglarskie
Klub żeglarski Halny
Klub Żeglarski Horn Kraków