Znajdź nas na Facebooku

Tanie loty z Polski na Sardynię

Dla tych, którzy chcą czarterować jacht na Sardynii, doskonałym pomysłem są loty z Polski, które proponuje Ryanair. Lotnisko Cagliari (Elmas) posiada wiele dogodnych połączeń z miastami europejskimi. W sezonie możliwy jest także lot na Sardynię z Warszawy i Krakowa.
Sam port lotniczy położony jest 4 km na północny zachód od mista Cagliari, do mariny mamy zaledwie 10-15 minut drogi.

Sardynia piękna, skalista, druga co do wielkości wyspa na Morza Śródziemnym. Położona jest mniej więcej w połowie drogi pomiędzy Europą a Afryką. Przyciąga turystów zarówno ze względu na bogactwo krajobrazu, jak i urok tamtejszych miast. Wyspa posiada bogata historię, o czym świadczą chociażby pozostałości cywilizacji nuorskiej.

Cagliari to miejscowość położona na południowym wybrzeżu Sardynii, na równinie Campidano. Posiada ono wiele zabytków, ukazujących burzliwą historię rejonu a także wpływy różnorodnych kultur. Poza częścią zabytkową miasto oferuje zwiedzającym także wiele współczesnych atrakcji - sklepy, restauracje, kawiarnie. Marina położona jest w samym centrum miasta, naprzeciw jego starej części. Tym samym zapewnia swoim gościom bezpośredni dostęp do wszystkich miejscowych atrakcji.

Cenniki czarterów na Sardynii:
1) Cagliari - tutaj
2) Alghero - tutaj
3) Cannigione - tutaj
4) Olbia - tutaj
5) Portisco - tutaj
6) Carloforte - tutaj

 
« powrót

Opinie o naszej firmie i usługach

kpt. Timi

Zawodowa obsługa i, co najważniejsze, żadnych problemów z armatorami

Od kilku lat korzystam TYLKO z oferty czarteru jachtów morskich firmy charter.pl.
Mają chyba największy wybór zarówno jachtów, jak i lokalizacji. Ceny naprawdę konkurencyjne. Zawodowa obsługa i, co najważniejsze, żadnych problemów z armatorami. Zdecydowanie polecam.

Kursy motorowodne
Magazyn Żagle
ISSA - Federacja Szkół Żeglarskich
STCW
Księgarnia Morska - mapy, locje, przewodniki żeglarskie
Klub żeglarski Halny
Klub Żeglarski Horn Kraków