Znajdź nas na Facebooku

31. Targi Sportów Wodnych i Rekreacji WIATR i WODA

Zapraszamy do spotkania na targach Wiatr i Woda w Warszawie w terminie: 28.02-03.03.2019 ponownie w EXPO XXI w Warszawie. Uroczyste otwarcie już 28 lutego (czwartek) o godz. 12.00 (scena w hali nr1). Mamy nadzieję, że tą edycję rownież spędzicie razem z nami. 
Będziemy na Was czekać.Numer naszego stoiska to 11A HALA 1.

Spotykamy się w Warszawie, aby poznać nowości rejsowe i szkoleniowe nadchodzącego sezonu 2019. Osobom zainteresowanym czarterami na 2019 rok przypominam o licznych rabatach: "za rezerwację podczas targów", "za wczesną rezerwację", "dla stałych klientów" oraz "specjalne rabaty armatora". Mogą one dać zniżki nawet do 30%. Oczywiście osobista obecność na targach nie jest warunkiem koniecznym dla skorzystania ze zniżki - wystarczy skontaktować się z nami mailowo lub telefonicznie w okresie targów (info@charter.pl; 33 497 10 57).

GODZINY ZWIEDZANIA:
28 luty, w godz. 11.00-17.00
1 marca, w godz. 10.00-18.00
2 marca, w godz. 10.00-18.00
3 marca, w godz. 10.00-16.00
Uroczyste otwarcie Targów WIATR i WODA: 8 marca o godz. 12.00 (scena główna).

CENY BILETÓW:
Bilet normalny jednokrotnego wstępu
• 25 zł - bilet wstępu na Targi w czwartek lub piątek (28 lutego lub 1 marca)
• 35 zł – bilet wstępu na Targi w sobotę lub niedzielę (2 lub 3 marca)

Bilet ulgowy jednokrotnego wstępu
• 15 zł – bilet wstępu na Targi w czwartek lub piątek (28 lutego lub 1 marca)
• 25 zł- bilet wstępu na Targi w sobotę lub niedzielę (2 lub 3 marca)

• 69 zł – w pakiecie: bilet jednokrotnego wstępu na Targi w dowolny dzień (8-11 marca) oraz 6-miesięczna prenumerata magazynu „Żagle” (numery od 04/2018 do 09/2018).

„Taniej dla Tych, którzy chcą wiedzieć więcej” na bilety wstępu na Targi zakupione w serwisie twojbilet24.pl. Bilety są tańsze o 2 zł* w porównaniu do cen regularnych, w związku z wyrażeniem zgody na otrzymywanie informacji.

DOJAZD NA TARGI
Centrum EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie położone jest w odległości 4 km od ścisłego centrum Warszawy.  Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc parkingowych, zachęcamy do korzystania ze  środków komunikacji miejskiej.

Dojazd z Lotniska Chopina w Warszawie
Centrum EXPO XXI położone jest w odległości 11 km od lotniska, dojazd samochodem lub taksówką trwa około 15 minut. DOJAZD

Dojazd mazowiecką linią kolejową
Z Warszawy Śródmieście do Dworca Warszawa Zachodnia mazowiecką linią kolejową strefową R1, R2, R7, R8, S1, S2. Centrum EXPO XXI położone jest w odległości 850 m od Dworca Warszawa Zachodnia, dojście pieszo z dworca PKP wzdłuż ulicy Tunelowej a następnie Prądzyńskiego trwa około 15 minut. Więcej informacji na www.ztm.waw.pl.

Autobus
Dojazd do Centrum EXPO XXI Warszawa z centrum miasta autobusami linii: 921 (linia specjalna dla odwiedzających targi), 105 (Przystanek Nowy Świat), 171 (Dworzec Centralny), 159 (Plac Konstytucji), 167 (Metro Politechnika), 178 (Plac Zamkowy), 523 (Marszałkowska). Rozkład jazdy autobusów dostępny jest na stronie www.ztm.waw.pl

Metro
Poruszając się linią metra M2 należy wysiąść na przystanku Metro Rondo Daszyńskiego, następnie wsiąść do linii autobusowej 178 i dojechać do przystanku PKP Kasprzaka.

Korzystając z linii metra M1 należy dojechać do przystanku Metro Świętokrzyska i zmienić linię metra na M2 a następnie autobusem 178 dojechać do przystanku PKP Kasprzaka. Rozkład jazdy autobusów dostępny jest na stronie www.ztm.waw.pl

Tramwaj
Liniami tramwajowymi 7 lub 9 należy dojechać do przystanku Plac Zawiszy, następnie przesiąść się do autobusu linii 127, 158, 159 lub 523 jadących w kierunku ulicy Kasprzaka i wysiąść na przystanku PKP Kasprzaka lub Prądzyńskiego. Rozkład jazdy tramwajów dostępny jest na stronie www.ztm.waw.pl

HALA 1

scena
A – sektor windsurfingowy
B – sektor kajakowy
C – Podwodna Przygoda
osprzęt i akcesoria żeglarskie
czartery
instrumenty nawigacyjne i elektronika jachtowa
odzież turystyczna i żeglarska
żaglownie
przyczepy podłodziowe

HALA 2

informacja targowa
media i wydawnictwa branżowe
stowarzyszenia branżowe
wejście do sal konferencyjnych (piętro +1)

HALA 3

silniki
łodzie żaglowe
jachty motorowe
RIB-y i pontony
skutery wodne

HALA 4

łodzie żaglowe i jachty motorowe

 
« powrót

Opinie o naszej firmie i usługach

Bartosz Kubiczek

Przed nami kolejny rejs z Charter.pl - Nowy Rok przywitamy na jachcie w Dubrowniku

Za nami kolejny rejs z Charter.pl! Tym razem była to Jesienna Chorwacja. Wyjątkowo dobra pogoda i przyzwoity wiatr pozwoliły nam w szybkim tempie pokonywać kolejne mile morskie (głównie pod żaglami), dzięki czemu był czas także na zwiedzanie (nie tylko knajpeczek)... Załoga składała się w większości z doświadczonych żeglarzy, więc skipper Paweł dał nam wolną rękę w podejmowaniu wszelkich decyzji, co pozwoliło nie tylko sprawdzić swoje umiejętności, ale także odczuć pełną swobodę bez utraty poczucia bezpieczeństwa.
Cóż mogę dodać - przed nami kolejny rejs z Charter.pl - Nowy Rok przywitamy na jachcie w Dubrowniku.
 

Kursy motorowodne
ISSA - Federacja Szkół Żeglarskich
STCW
Księgarnia Morska - mapy, locje, przewodniki żeglarskie
Klub żeglarski Halny