Znajdź nas na Facebooku

Weekend majowy pod żaglami w Chorwacji

Ponieważ z przyczyn osobistych wycofały się dwie osoby zapraszam na rejs po chorwackich wodach. W planie zwiedzanie, wędrówki górskie, chillout, dla chętnych małe szkolenie z zakresu żeglarstwa ;) Zaczynamy w Trogirze, a zaplanowana trasu rejsu to Primosten, Sibenik, Skradin - wodospady na rzece Krka, Vodice, Biograd na Moru, Vis.
Szczegółowa trasa - Marina Baotić [Seget] – Primoszten [zwiedzanie starówki] - Skradin [wodospady rzeki Krka] – Vodice (marina ACI)[zwiedzanie starego miasta ] - Biograd na Moru[dawna stolica królów chorwackich –– Vis (wyspa Vis) – Marina Baotić [Seget]

Kapitan jest także pokładowym kukiem - z głodu nie zginiecie, a dodatkowo można poznać kuchnię chorwacką.
Jacht to: Bavaria 46 "Żlahtina" (jacht 9-osobowy). Ma on: 4 kabiny, dwie łazienki, mesę;) i oczywiście piękny pokład, na którym można się opalać ;)
Szukamy chętnych, którzy by z nami się wybrali w tę super podróż!

Cena: 1200zł +200Euro (w tym wyżywienie,opłaty portowe,paliwo,ubezpieczenie,opłata klimatyczna) + przejazd autobusem z Bielska-Białej = 400 złotych (w obie strony:).
Promocja do 15 kwietnia 1000 PLN z dojazdem + EURO

Przy rezerwacji płatna zaliczka: 600zł + 200zł zaliczka na przejazd
Kontakt: z kapitanem Roman Bielicki: roman.bielicki@gmail.com
507350011

« powrót

Opinie o naszej firmie i usługach

Justyna Kubiczek

Dzięki tak fajnej atmosferze masz ochotę na kolejny rejs pod okiem zespołu Charter.pl

To był nasz pierwszy rejs z Charter.pl - wyobrażaliśmy sobie "zorganizowany" wyjazd zupełnie inaczej. Całe szczęście nikt z załogi nie czuł się jak klient, a raczej jak członek zgranej grupy przyjaciół. Decyzje o trasie rejsu czy planie dnia podejmowaliśmy wspólnie dostosowując sposób spędzenia czasu do oczekiwań załogi. Oprócz żeglowania było też trochę zwiedzania i leniuchowania - wedle życzeń! Kapitan Marcin Krukierek sprawdził się nie tylko jako świetny skipper ale także jako wspaniały kompan wyjazdu. Dzięki tak fajnej atmosferze masz ochotę na kolejny rejs pod okiem zespołu Charter.pl

Kursy motorowodne
ISSA - Federacja Szkół Żeglarskich
STCW
Księgarnia Morska - mapy, locje, przewodniki żeglarskie
Klub żeglarski Halny