Znajdź nas na Facebooku

Weekend majowy pod żaglami w Chorwacji

Ponieważ z przyczyn osobistych wycofały się dwie osoby zapraszam na rejs po chorwackich wodach. W planie zwiedzanie, wędrówki górskie, chillout, dla chętnych małe szkolenie z zakresu żeglarstwa ;) Zaczynamy w Trogirze, a zaplanowana trasu rejsu to Primosten, Sibenik, Skradin - wodospady na rzece Krka, Vodice, Biograd na Moru, Vis.
Szczegółowa trasa - Marina Baotić [Seget] – Primoszten [zwiedzanie starówki] - Skradin [wodospady rzeki Krka] – Vodice (marina ACI)[zwiedzanie starego miasta ] - Biograd na Moru[dawna stolica królów chorwackich –– Vis (wyspa Vis) – Marina Baotić [Seget]

Kapitan jest także pokładowym kukiem - z głodu nie zginiecie, a dodatkowo można poznać kuchnię chorwacką.
Jacht to: Bavaria 46 "Żlahtina" (jacht 9-osobowy). Ma on: 4 kabiny, dwie łazienki, mesę;) i oczywiście piękny pokład, na którym można się opalać ;)
Szukamy chętnych, którzy by z nami się wybrali w tę super podróż!

Cena: 1200zł +200Euro (w tym wyżywienie,opłaty portowe,paliwo,ubezpieczenie,opłata klimatyczna) + przejazd autobusem z Bielska-Białej = 400 złotych (w obie strony:).
Promocja do 15 kwietnia 1000 PLN z dojazdem + EURO

Przy rezerwacji płatna zaliczka: 600zł + 200zł zaliczka na przejazd
Kontakt: z kapitanem Roman Bielicki: roman.bielicki@gmail.com
507350011

« powrót

Opinie o naszej firmie i usługach

Waldek Mieczkowski

Ich kompetencje, wiedza, doświadczenie i życzliwość to gwarancja udanych rejsów i szkoleń

Z firmą Charter.pl współpracuję od 2006 roku. A w zasadzie nie z "firmą", ale z Piotrem, Kasią i Agnieszką. Organizujemy wspólnie rejsy na różnych akwenach, na małych jachtach i na żaglowcach. Przy ich pomocy czarteruję jachty w różnych częściach świata. Ich kompetencje, wiedza, doświadczenie i życzliwość to gwarancja udanych rejsów i szkoleń. Z przyjemnością polecam usługi załogi firmy Charter.pl.

Kursy motorowodne
Magazyn Żagle
ISSA - Federacja Szkół Żeglarskich
STCW
Księgarnia Morska - mapy, locje, przewodniki żeglarskie
Klub żeglarski Halny
Klub Żeglarski Horn Kraków