Znajdź nas na Facebooku

Weekend majowy pod żaglami w Chorwacji

Ponieważ z przyczyn osobistych wycofały się dwie osoby zapraszam na rejs po chorwackich wodach. W planie zwiedzanie, wędrówki górskie, chillout, dla chętnych małe szkolenie z zakresu żeglarstwa ;) Zaczynamy w Trogirze, a zaplanowana trasu rejsu to Primosten, Sibenik, Skradin - wodospady na rzece Krka, Vodice, Biograd na Moru, Vis.
Szczegółowa trasa - Marina Baotić [Seget] – Primoszten [zwiedzanie starówki] - Skradin [wodospady rzeki Krka] – Vodice (marina ACI)[zwiedzanie starego miasta ] - Biograd na Moru[dawna stolica królów chorwackich –– Vis (wyspa Vis) – Marina Baotić [Seget]

Kapitan jest także pokładowym kukiem - z głodu nie zginiecie, a dodatkowo można poznać kuchnię chorwacką.
Jacht to: Bavaria 46 "Żlahtina" (jacht 9-osobowy). Ma on: 4 kabiny, dwie łazienki, mesę;) i oczywiście piękny pokład, na którym można się opalać ;)
Szukamy chętnych, którzy by z nami się wybrali w tę super podróż!

Cena: 1200zł +200Euro (w tym wyżywienie,opłaty portowe,paliwo,ubezpieczenie,opłata klimatyczna) + przejazd autobusem z Bielska-Białej = 400 złotych (w obie strony:).
Promocja do 15 kwietnia 1000 PLN z dojazdem + EURO

Przy rezerwacji płatna zaliczka: 600zł + 200zł zaliczka na przejazd
Kontakt: z kapitanem Roman Bielicki: roman.bielicki@gmail.com
507350011

« powrót

Opinie o naszej firmie i usługach

Lena Waśniewska i Paweł Sadowski

Ogromną zaletą współpracy z Charterem jest ich słowność - powiedziane = dotrzymane

Pływamy z Charter.pl już kilkanaście lat i mamy za sobą wspólne rejsy chorwackie, greckie, karaibskie. I marzy nam się więcej.

Ogromną zaletą współpracy z Charterem jest ich słowność - powiedziane = dotrzymane. Czy to jeśli chodzi o warunki na łódce, w marinie, ceny czy sposób komunikacji.

Cieszy różnorodność rejsów - szeroka oferta zawsze pozwala znaleźć coś ciekawego. Powitanie Nowego Roku w Dubrowniku czy Sibeniku w Chorwacji, albo w Wenecji we Włoszech to ciekawa alternatywa dla hotelowego balu czy sylwestrowej domówki. Można też zaplanować coś samemu, a charter.pl pomoże zorganizować wymarzony rejs - przynajmniej jeśli chodzi o wynajęcie łódki. Pomagają też w szukaniu załogi.

Bardzo lubimy współpracować z ekipą Chartera - Kasia, Piotr "Peter", Agnieszka, Ola to sprawdzony i sympatyczny zespół "pomagaczy".

Agnieszka niestrudzenie pomaga znaleźć dobry jacht na wymarzone rejsy i, choć niekiedy zdarza się, że np. z braku załogi rejs nie dojdzie do skutku, to z takim samym zapałem realizuje kolejną prośbę o kolejne wyszukanie "czegoś fajnego i niedrogo" na następną podróż, szybko odpowiadając na maile i rozwiewając wątpliwości.

Charter.pl ma szeroką gamę szkoleń, zarówno praktycznych, jak i teoretycznych. Pomagają w doborze szkolenia  życzliwie i konkretnie. Gdy byłam w 7 m-cu ciąży i pchałam się na manewrówkę w październiku, to Ola bardzo rzeczowo podeszła do tematu, wyjaśniła warunki, poprosiła o konsultację z lekarzem - zamiast powiedzieć "ciężarnych nie bierzemy" - bardzo nam się podobało takie podejście.

Kiedy jeszcze nie prowadziliśmy rejsów sami, zawsze można było liczyć na opiekę fajnego, sprawdzonego i zaufanego skipera.

Dość laurki? Mamy zaproponować "coś do rozwoju/poprawy"? To chyba musimy jeszcze trochę z nimi popływać, może coś się znajdzie. Na razie polecamy gorąco i bez wahania!

Kursy motorowodne
Magazyn Żagle
ISSA - Federacja Szkół Żeglarskich
STCW
Księgarnia Morska - mapy, locje, przewodniki żeglarskie
Klub żeglarski Halny
Klub Żeglarski Horn Kraków