Znajdź nas na Facebooku

Początek wakacji w Czarnogórze - rejs morski

Początek wakacji to znakomity sposób na otwarcie sezonu żeglarskiego nad Adriatykiem. Środkowe wybrzeże Chorwacji z zabytkowymi miasteczkami i urokliwymi zatoczkami kąpielowymi to tradycyjny kierunek wiosennych wypraw. Może warto zastanowić się nad małą zmianą trasy? Tym razem proponujemy rejs w Czarnogórze.

Czarnogóra - mały kraj wielkich możliwości - to doskonały wybór na rejs. Piękne widoki, czyste powietrze, błękitne morze, jak również historia i kultura tego zakątka Adriatyku sprawią, że ten rejs będzie niezapomniany.
 

TERMIN: 30.06 – 7.07 2018, proponujemy wyjazd z Polski w piątek rano 29.06  z dodatkowym noclegiem gdzieś po drodze. Powrót 7.07.2018 – po zdaniu łódki.
JACHT: Dufor 44
TRASA: Tivat (pływamy rekreacyjnie, trasę będziemy ustalać na miejscu w zależności od pogody i chęci załogi...)
KOSZT REJSU: 500 eur  -  koja, opłaty portowe, ubezpieczenie kaucji, kasa portowa, wyżywienie. Dodatkowo dojdzie koszt dojazd ok. 500 zł  (zorganizujemy się wspólnie bus-em).
KONTAKT: Iwona 667 949 579

 

Formularz kontaktowy

« powrót

Opinie o naszej firmie i usługach

Marek Ogorzałek

Polecam charter.pl zarówno pod względem edukacyjnym, jak i charterowym

W tym roku rozpocząłem pływanie pod patronatem charter.pl.

Wracając na morze, po dwudziestu latach absencji, byłem pełen obaw i wątpliwości czy dam sobie radę. Po pierwszym rejsie manewrowym wszystko wróciło, umiejętności nabyte przed laty, pewność, spokój i radość a wszystko dzięki Wojtkowi i Tomkowi, którzy oprócz wprowadzenia mnie w tajniki obecnego pływania morskiego, równie ochoczo pilotowali mnie podczas mojego pierwszego samodzielnego skipperowania.

Obecnie planuję kolejne rejsy oczywiście pod patronatem charter.pl, bo zarówno obsługa sympatyczna a i ceny mają kosmiczne :)

Nie dziwie się tak dużą ilością pozytywnych opinii, bo sam taką wystawiam. Polecam charter.pl zarówno pod względem edukacyjnym, jak i charterowym.

Kursy motorowodne
Magazyn Żagle
ISSA - Federacja Szkół Żeglarskich
STCW
Księgarnia Morska - mapy, locje, przewodniki żeglarskie
Klub żeglarski Halny
Klub Żeglarski Horn Kraków