Nowy katalog (archiwum)

Nowy katalog

Nasz najnowszy katalog propozycji żeglarskich prezentuje się nieco odmiennie od poprzednich wydań. Podobnie jak w ubiegłym roku, w jednej publikacji zawarliśmy informacje o pełnym spektrum naszych aktywności w zakresie żeglarstwa: o czarterach jachtów morskich i barek śródlądowych, o szkoleniach, rejsach, publikacjach nautycznych i rzeczoznawstwie w zakresie jednostek pływających.
 

Tradycyjnie, w katalogu znaleźć można zarówno ofertę czarteru jachtów żaglowych, jak i motorowych. Miłośnicy klimatów śródziemnomorskich mają do wyboru bogatą ofertę czarterową m.in. w Chorwacji, Grecji, we Włoszech. Wyspy wydają się bardziej interesujące niż kontynent? Żaden problem – Baleary, Azory czy Wyspy Kanaryjskie są fantastycznym miejscem na rejs. Dla tych, którzy wolą chłodniejsze rejony, przygotowaliśmy ofertę czarterów na Morzu Północnym oraz w Skandynawii. Na wielbicieli egzotyki czekają czartery na Karaibach, w Tajlandii czy na Seszelach. W związku z rosnącym zainteresowaniem jachtami motorowymi, znacznie poszerzyliśmy ofertę w tym zakresie i jesteśmy w stanie zaproponować tego typu jednostki na większości akwenów świata. Oczywiście niniejszy katalog stanowi jedynie niewielki wycinek oferty. W celu zapoznania z całością oferty. czarterowej zapraszamy na stronę www.charter.pl
 

W zakresie szkoleń nowa sytuacja spowodowała wprowadzenie na stałe do oferty kursów zdalnych w formie webinariów online. Więcej informacji - TUTAJ.
 

Nowa sytuacja, spowodowana pandemią i jej konsekwencjami dla całej branży, jest powodem naszego ostrożnego podejścia do oferowania rejsów „z wolnego naboru”. Zaplanowaliśmy w tym zakresie jedynie kilka rejsów o charakterze szkoleniowo-stażowym: na Morzu Północnym i Adriatyku. Jak tylko, na co mamy nadzieję, sytuacja się znormalizuje, z wielką radością przygotujemy propozycje żeglarskich podróży do wielu ciekawych miejsc – tak jak robiliśmy to rokrocznie od ponad 20 lat... Informacje będziemy na bieżąco umieszczali na naszej stronie: www.charter.pl i na profilu na Facebooku. Osoby zainteresowane udziałem w rejsach zapraszamy do kontaktu z nami.
Równolegle, przez cały czas, proponujemy organizacje rejsów na indywidualne zamówienie – dla całych załóg (2-11 osób) chętnie skalkulujemy rejs w wybranym czasie i miejscu.

Znaleźć w nim można informacje o czarterach jachtów żaglowych, motorowych, barek turystycznych, rejsach i szkoleniach. Można go otrzymać w klasycznej wersji papierowej lub w wersji elektronicznej (pdf do pobrania).

Jeżeli jeszcze go nie masz możesz zamówić go ZAMÓWIĆ, a my wyślemy Ci go pocztą.