Promocje w marinach ACI - Chorwacja (archiwum)

Promocje w marinach ACI - Chorwacja

Bardzo ciekawa propozycja dla tych żeglarzy, którzy planują początek sezonu w Chorwacji. Czarterując jacht od armatora, który ma opłacony całoroczny postój swoich jachtów w marinie ACI, za cumowanie takiego jachtu w dowolnej marinie ACI nie zapłacimy. Promocja trwa od 15 lutego do 30 czerwca 2021. Marin ACI w Chorwacji jest już 22, więc jest w czym wybierać i w każdej części Chorwacji znajdziemy jakieś piękne miejsce.
 

Armatorów, którzy mają swoje jachty w marinach ACI w Chorwacji również  jest dość sporo, np. Nova Eurospectra, Ultra Sailing, Dalmatia Charter, Pitter Yachtcharter cumują swoje jachty w marinie ACI Trogir. Orvas, Astarea, Abavela cumują swoje jachty w marinie ACI Split. W Dubrowniku mamy Adriatic Yacht Charter, Dream Yacht Charter czy wcześniej wspomnianą Astarea. Oczywiście za każdym razem należy upewnić się u armatora, czy promocja na postój w marinie ACI obejmuje dany jacht.

 

Kilka uwag technicznych do promocji:
1) Postój nie może być dłuższy niż 1 dzień w każdej marinie. Można jednak do niej wrócić np. za dwa dni
2) Rezerwacji należy dokonać z wyprzedzeniem, wyłącznie za pośrednictwem aplikacji mobilnej ACI App lub systemu rezerwacji -  ACI Online Booking.
3) Promocja darmowego postoju nie łączy się z innymi promocjami ACI, np. bezpłatnego wstęp do Parku Narodowego Kornati dla wszystkich cumujących w marinie ACI Piskera
4) Firmy czarterowe nie mogą korzystać z tej oferty w celu zmiany załogi. Dla osób czarterujących jachty, marina wymiany zawsze jest w cenie czarteru.