Rej stażowy na wodach pływowych

Rej stażowy na wodach pływowych

Zapraszamy wszystkich żeglarzy, którzy chcieliby spróbować swoich sił na Morzu Północnym, na niezapomniany rejs stażowy w marcu! Nasz rejs, dedykowany wilkom morskim, jest doskonałą okazją do zdobycia cennego doświadczenia na wodach pływowych.

W trakcie tego ekscytującego rejsu, będziemy mieli okazję odwiedzić niezwykle piękne zakątki u wybrzeży Morza Północnego. Nasza planowana trasa poprowadzi nas przez Lemmer, Den Helder, Londyn, Ramsgate, a na końcu do Amsterdamu, skąd wrócimy do Lemmer.

Największą atrakcją tego rejsu będzie bez wątpienia wejście do Londynu przez słynny Tower Bridge. Będzie to niesamowita okazja, by zobaczyć miasto z perspektywy wody i poczuć jego niepowtarzalny klimat.

Jachty, na których będziemy żeglować, są wyposażone we wszelkie udogodnienia, dzięki którym żeglugę możemy przejść bezpiecznie i komfortowo. Radar, ARPA, navtex oraz ogrzewanie to tylko niektóre z dostępnych udogodnień. Dzięki nim, nawet wymagające warunki na Morzu Północnym nie będą stanowiły problemu.

Nie przegap tej wyjątkowej okazji, by zdobyć staż na wodach pływowych niezbędny do zdobycia tytułu kapitana jachtowego. To nie tylko niezapomniana przygoda, ale także świetna okazja do rozwijania swoich umiejętności żeglarskich.

Dołącz do naszego rejsu stażowego dla wilków morskich i odkryj piękno Morza Północnego!

Zobacz szczegóły i zapisz się na rejs!

 

Formularz kontaktowy

Podaj imię i nazwisko.
Podaj prawidłowy adres e-mail.
Podaj telefon kontaktowy.