Sierpień 2006 (Bałtyk)

Galeria - rejsy za nami

Rejs zupełnie nie planowany! Od początku na wariackich papierach. Planowaliśmy rozpocząć rejs w Gdyni, ale okazało się, że szalał sztorm i jacht cumuje w Ustce. Trasa po polskich portach, właściwie nie do zrealizowania, 13.08 musieliśmy być w Kołobrzegu. Co było robić, skierowaliśmy dziób naszego "Wodnika" w kierunku Bornholmu. Zawinęliśmy najpierw na przepiękną wyspę Christianso. Kiedyś było to więzienie, a teraz jedna z większych duńskich atrakcji turystycznych. Później spłynęliśmy do Ronne. A dalej do Kołobrzegu, gdzie czekała już nowa załoga.

Pierwszy raz, zgodnie z planem zakończyliśmy pierwszy etap naszej przygody na "Wodniku" w Kołobrzegu. Szybka wymiana załogi i znowu ruszyliśmy w morze.

Kasia

Zwykły dzień w morzu z patentem Kaczora foto: Kasia Kapitan czasem też jest potrzebny... foto: Kasia przy żaglach foto: Kasia Pokład w deszczu foto: Peter Ustka nas żegna foto: Kasia A Christianso wita foto: Kasia duńskie ptaki..... foto: Peter Przybywają turyści...... foto: Peter Czasami padało foto: Peter A później się suszyło foto: Peter Cała nasza dzielna załoga foto: Kasia Rafał foto: Kasia Krzyś foto: Kasia Marzenka foto: Kasia Madzia foto: Kasia Grześ foto: Kasia Kaczor foto: Kasia Peter foto: Kasia Patryk foto: Kasia Kasia foto: Peter VILLA-RAP foto: Kasia W drodze foto: Krzyś Urocze Christianso foto: Krzyś Christianso foto: Krzyś Śniadanko foto: Krzyś Wygląda nieźle foto: Krzyś Cóż tam było ciekwego? foto: Krzyś Kapitan i jego czujne oko foto: Krzyś i druga burta foto: Krzyś Grzesiu foto: Krzyś

Najbliższe rejsy

Wyspy Azorskie

Wyspy Azorskie

Termin: 17 - 24.06.2023 4900 zł/os Wyspy Azorskie

Czytaj więcej »

Włochy (Elba) / Francja (Korsyka)

Włochy – Elba – Korsyka

Termin: 17 - 24.06.2023 4300 zł/os Włochy – Elba – Korsyka

Czytaj więcej »

Azory

Wyspy Azorskie

Termin: 24.06 - 01.07.2023 5500 zł/os Wyspy Azorskie

Czytaj więcej »

Polecamy

Kursy i egzaminy motorowodne

Locje i mapy IMRAY - dostępne od ręki

Odwieź nasz kanał na YOUTUBE