Sierpień 2006 (Bałtyk)

Galeria - rejsy za nami

Rejs zupełnie nie planowany! Od początku na wariackich papierach. Planowaliśmy rozpocząć rejs w Gdyni, ale okazało się, że szalał sztorm i jacht cumuje w Ustce. Trasa po polskich portach, właściwie nie do zrealizowania, 13.08 musieliśmy być w Kołobrzegu. Co było robić, skierowaliśmy dziób naszego "Wodnika" w kierunku Bornholmu. Zawinęliśmy najpierw na przepiękną wyspę Christianso. Kiedyś było to więzienie, a teraz jedna z większych duńskich atrakcji turystycznych. Później spłynęliśmy do Ronne. A dalej do Kołobrzegu, gdzie czekała już nowa załoga.

Pierwszy raz, zgodnie z planem zakończyliśmy pierwszy etap naszej przygody na "Wodniku" w Kołobrzegu. Szybka wymiana załogi i znowu ruszyliśmy w morze.

Kasia

Zwykły dzień w morzu z patentem Kaczora foto: Kasia Kapitan czasem też jest potrzebny... foto: Kasia przy żaglach foto: Kasia Pokład w deszczu foto: Peter Ustka nas żegna foto: Kasia A Christianso wita foto: Kasia duńskie ptaki..... foto: Peter Przybywają turyści...... foto: Peter Czasami padało foto: Peter A później się suszyło foto: Peter Cała nasza dzielna załoga foto: Kasia Rafał foto: Kasia Krzyś foto: Kasia Marzenka foto: Kasia Madzia foto: Kasia Grześ foto: Kasia Kaczor foto: Kasia Peter foto: Kasia Patryk foto: Kasia Kasia foto: Peter VILLA-RAP foto: Kasia W drodze foto: Krzyś Urocze Christianso foto: Krzyś Christianso foto: Krzyś Śniadanko foto: Krzyś Wygląda nieźle foto: Krzyś Cóż tam było ciekwego? foto: Krzyś Kapitan i jego czujne oko foto: Krzyś i druga burta foto: Krzyś Grzesiu foto: Krzyś

Najbliższe rejsy

Grecja (Cyklady)

Grecja - Cyklady

Termin: 03 - 10.09.2022 3000 zł/os Grecja - Cyklady

Czytaj więcej »

Holandia, Anglia

Wrześniowy rejs do Londynu - rejs pływowy

Termin: 16 - 26.09.2022 3300 zł/os Wrześniowy rejs do Londynu - rejs pływowy

Czytaj więcej »

Chorwacja - szkoleniowo

Październik w Chorwacji - rejs szkoleniowy

Termin: 01 - 08.10.2022 2850 zł/os Październik w Chorwacji - rejs szkoleniowy

Czytaj więcej »

Polecamy

Kursy i egzaminy motorowodne

Locje i mapy IMRAY - dostępne od ręki

Odwieź nasz kanał na YOUTUBE