Rejs morski (żaglowiec "Zawisza Czarny", marzec 2004)

Galeria - rejsy za nami

Żaglowiec "Zawisza Czarny" działa troszeczkę jak narkotyk, nie minął miesiąc, a my znowu wybraliśmy się na jego pokładzie w niezapomniany rejs. Tym razem trasa wiodła z Gdyni do Liepaji, Helu i z powrotem, oczywiście do Gdyni. Jak na cztery dni rejsu zrobilismy 100% zakładanego planu. Pogoda dopisała wyśmienicie, przez cały czas trwania rejsu nie opuszczało nas marcowe słońce! Załoga też dobarała się wyśmienicie.... bo przecież w marcu na Bałtyku to pływają tylko wybrańcy.
Na sam koniec rejsu jeden z naszych załogantów, dokładnije nasz chief, wyjechał raniutkow z Helu na kilka godzin do Gdyni i wrócił już jako kapitan, po tzw. rozbójniku. To była dopiero niespodzianka :) Gratulujemy i życzymy aby następny rejs na żaglowcu "Zawisza Czarny" poprowadził już sam.

Kasia

Kapitan i kucharz foto: Peter Tadek foto: Peter Załoga foto: Peter W morzu foto: Peter W morzu foto: Peter Ulice Lepijaji foto: Peter Liepaja foto: Peter Domki foto: Peter Dzielna załoga foto: Peter Iwonka foto: Peter Spacer foto: Peter Czifuncio foto: Peter

Najbliższe rejsy

Grecja (Cyklady)

Grecja - Cyklady

Termin: 03 - 10.09.2022 3000 zł/os Grecja - Cyklady

Czytaj więcej »

Holandia, Anglia

Wrześniowy rejs do Londynu - rejs pływowy

Termin: 16 - 26.09.2022 3300 zł/os Wrześniowy rejs do Londynu - rejs pływowy

Czytaj więcej »

Chorwacja - szkoleniowo

Październik w Chorwacji - rejs szkoleniowy

Termin: 01 - 08.10.2022 2850 zł/os Październik w Chorwacji - rejs szkoleniowy

Czytaj więcej »

Polecamy

Kursy i egzaminy motorowodne

Locje i mapy IMRAY - dostępne od ręki

Odwieź nasz kanał na YOUTUBE