X Targi Żeglarstwa i Sportów Wodnych BOATSHOW (Poznań 2008)

Galeria - wydarzenia za nami

Tegoroczna X jubileuszowa edycja Targów Żeglarstwa i Sportów Wodnych BOATSHOW targów odbyła się po raz pierwszy Poznaniu, na terenie największego ośrodka targowego w Polsce. Impreza, dotychczas organizowana w Łodzi, w tym roku przeniosła się do Poznania. Niestety Łódź nie miała już szans na zwiększenie ilości wystawców i zwiedzających. Jej powierzchnia wystawiennicza i tak już pękała w szwach. Organizatorzy pragnąc jednak nadal rozwijać imprezę musieli zdecydować się na zmianę miejsca. Decyzja na pewno była słuszna, ale jednak bardzo brakuje nam Łodzi.

Podczas imprezy wystawcy zarówno z Polski, jak i z zagranicy zaprezentowali najnowsze modele jachtów żaglowych i motorowych, kajaków, windsurfingu oraz nurkowania. Atrakcją imprezy była bardzo ciekawa prezentacja łodzi i desek klas olimpijskich, na których walczyli polscy zawodnicy w Pekinie. Dodatkowo organizatorzy targów zadbali aby odwiedzający się nie nudzili, można było wziąć udział w warsztatach meteorologicznych, warsztatach nawigacyjnych, dowiedzieć się czegoś ciekawego o mniej uczęszczanych przez żaglarzy akwenów. Targom towarzyszyła ogólnopolska konferencja naukowa dotycząca etyki w żeglarstwie.

Dziękujemy wszystkim za odwiedzenie nas w Poznaniu.

X Targi Żeglarstwa i Sportów Wodnych BOATSHOW (Poznań 2008)  foto: charter.pl X Targi Żeglarstwa i Sportów Wodnych BOATSHOW (Poznań 2008)  foto: charter.pl X Targi Żeglarstwa i Sportów Wodnych BOATSHOW (Poznań 2008)  foto: charter.pl X Targi Żeglarstwa i Sportów Wodnych BOATSHOW (Poznań 2008)  foto: charter.pl X Targi Żeglarstwa i Sportów Wodnych BOATSHOW (Poznań 2008)  foto: charter.pl X Targi Żeglarstwa i Sportów Wodnych BOATSHOW (Poznań 2008)  foto: charter.pl X Targi Żeglarstwa i Sportów Wodnych BOATSHOW (Poznań 2008)  foto: charter.pl

Najbliższe rejsy

Wyspy Azorskie

Wyspy Azorskie

Termin: 17 - 24.06.2023 4900 zł/os Wyspy Azorskie

Czytaj więcej »

Włochy (Elba) / Francja (Korsyka)

Włochy – Elba – Korsyka

Termin: 17 - 24.06.2023 4300 zł/os Włochy – Elba – Korsyka

Czytaj więcej »

Azory

Wyspy Azorskie

Termin: 24.06 - 01.07.2023 5500 zł/os Wyspy Azorskie

Czytaj więcej »

Polecamy

Kursy i egzaminy motorowodne

Locje i mapy IMRAY - dostępne od ręki

Odwieź nasz kanał na YOUTUBE