X Targi Żeglarstwa i Sportów Wodnych BOATSHOW (Poznań 2008)

Galeria - wydarzenia za nami

Tegoroczna X jubileuszowa edycja Targów Żeglarstwa i Sportów Wodnych BOATSHOW targów odbyła się po raz pierwszy Poznaniu, na terenie największego ośrodka targowego w Polsce. Impreza, dotychczas organizowana w Łodzi, w tym roku przeniosła się do Poznania. Niestety Łódź nie miała już szans na zwiększenie ilości wystawców i zwiedzających. Jej powierzchnia wystawiennicza i tak już pękała w szwach. Organizatorzy pragnąc jednak nadal rozwijać imprezę musieli zdecydować się na zmianę miejsca. Decyzja na pewno była słuszna, ale jednak bardzo brakuje nam Łodzi.

Podczas imprezy wystawcy zarówno z Polski, jak i z zagranicy zaprezentowali najnowsze modele jachtów żaglowych i motorowych, kajaków, windsurfingu oraz nurkowania. Atrakcją imprezy była bardzo ciekawa prezentacja łodzi i desek klas olimpijskich, na których walczyli polscy zawodnicy w Pekinie. Dodatkowo organizatorzy targów zadbali aby odwiedzający się nie nudzili, można było wziąć udział w warsztatach meteorologicznych, warsztatach nawigacyjnych, dowiedzieć się czegoś ciekawego o mniej uczęszczanych przez żaglarzy akwenów. Targom towarzyszyła ogólnopolska konferencja naukowa dotycząca etyki w żeglarstwie.

Dziękujemy wszystkim za odwiedzenie nas w Poznaniu.

X Targi Żeglarstwa i Sportów Wodnych BOATSHOW (Poznań 2008)  foto: charter.pl X Targi Żeglarstwa i Sportów Wodnych BOATSHOW (Poznań 2008)  foto: charter.pl X Targi Żeglarstwa i Sportów Wodnych BOATSHOW (Poznań 2008)  foto: charter.pl X Targi Żeglarstwa i Sportów Wodnych BOATSHOW (Poznań 2008)  foto: charter.pl X Targi Żeglarstwa i Sportów Wodnych BOATSHOW (Poznań 2008)  foto: charter.pl X Targi Żeglarstwa i Sportów Wodnych BOATSHOW (Poznań 2008)  foto: charter.pl X Targi Żeglarstwa i Sportów Wodnych BOATSHOW (Poznań 2008)  foto: charter.pl

Najbliższe rejsy

Holandia, Anglia

Kwietniowy rejs do Londynu - rejs pływowy

Termin: 01 - 11.04.2022 3300 zł/os Kwietniowy rejs do Londynu - rejs pływowy

Czytaj więcej »

Chorwacja - szkoleniowo

Majówka w Chorwacji - rejs szkoleniowy

Termin: 30.04 - 07.05.2022 3050 zł/os Majówka w Chorwacji - rejs szkoleniowy

Czytaj więcej »

Holandia, Anglia

Majowy rejs do Londynu - rejs pływowy

Termin: 13 - 23.05.2022 3600 zł/os Majowy rejs do Londynu - rejs pływowy

Czytaj więcej »

Polecamy

Locje i mapy IMRAY dostępne od ręki

Bony prezentowe dla żeglarza

Youtube.com

Kursy i szkolenia ON-LINE