XI Bal Kapitański (Szczyrk 2011)

Galeria - wydarzenia za nami

Oj działo się działo:)
Co to był za bal :)
Zaczęło się tradycyjnie od krótkiego przemówienia naszego kapitana czyli Piotra Kowalskiego - właściciela firmy charter.pl a później to już tylko tańce, hulanki do późnej nocy.
Nowe miejsce na Bal Kapitański okazało się być bardzo udanym wyborem. - Hotel Stare Orle Gniazdo. Bardzo dobra kuchnia, a ciasto - "śmietanowiec"  - pyszne!
Oczywiście jak to już stało się tradycją, po śniadaniu wybraliśmy się na krótki spacer. Pogoda była wspaniała a widoki przepiękne. Podobno było widać nawet tatry, których lekki zarys widać na jednym ze zdjęć.
Dziękujemy wszystkim za przybycie i wspaniałą zabawę i mamy nadzieję do zobaczenia na morzach i oceanach i oczywiście także na następnym Balu Kapitańskim.

Z żeglarskim pozdrowieniem
Zespół charter.pl

Krawaciarze... :) Sala bankietowa Przemowa Kapitana - Piotra Kowalskiego Okazało się że Ania ma dziś urodziny :)     :) Krawaciarz :) Dyskusje :) :) :) :) Zapewne wspominki po rejsowe :) ramiączka :) :)  :) :) Tańce :) Tańce CD :)  Piotr i Jola :) Poranny spacer I odpoczynek... :) Piękne widoki :) najbardziej wytrwali :) Ehh pieknie A po spacerze na grzane wino :)