Żeglarskie poniedziałki w Rogatej zaprasza Charter.pl - spotkanie z kapitanem Bartkiem Czarcińskim przygotowującego się do samotnego rejsu non-stop dookoła Świata (Bielsko-Biała 2014)

Galeria - wydarzenia za nami

Dziękujemy Bartkowi za przybycie i opowiedzenie nam o swoich przygotowaniach do samotnego rejsu dookoła świata, bez zawijania do portów i bez samosteru i autopilota. Miejscem rozpoczęcia i kończenia rejsu ma być Gdynia. Dotychczas tylko jeden Polak odbył taki rejs, a był to Henryk Jaskuła.

Bartek Czarciński - kapitan jachtowy i motorowodny, instruktor PZŻ i PZMiNW,  współwłaściciel szkoły żeglarstwa Morka. W wieku 27 lat stwierdził, że czas najwyższy na realizaję wyzwania jakim jest opłyniecie świata na samodzielnie zbudowanej łódce. Własnoręcznie zbudował łódź długość 7,8metra i planuje przepłynąć 28000 mil morskich, przepływając przez 3 przylądki.

Więcej informacji o rejsie można znaleźć na stronie: http://polacydookolaswiata.pl.
Mamy nadzieję, że po powrocie z regat Bartek znajdzie dla nas chwilkę czasu aby opowiedzieć jak było :)

Z żeglarskim pozdrowieniem
Zespół charter.pl
 

spotkanie z kapitanem Bartkiem Czarcińskim przygotowującego się do samotnego rejsu non-stop dookoła Świata foto: Kasia Koj spotkanie z kapitanem Bartkiem Czarcińskim przygotowującego się do samotnego rejsu non-stop dookoła Świata foto: Kasia Koj spotkanie z kapitanem Bartkiem Czarcińskim przygotowującego się do samotnego rejsu non-stop dookoła Świata foto: Kasia Koj spotkanie z kapitanem Bartkiem Czarcińskim przygotowującego się do samotnego rejsu non-stop dookoła Świata foto: Kasia Koj Bartek w trakcie przygotowań do rejsu Bartek w trakcie przygotowań do rejsu Planowana trasa rejsu Bartek w trakcie przygotowań do rejsu spotkanie z kapitanem Bartkiem Czarcińskim przygotowującego się do samotnego rejsu non-stop dookoła Świata foto: Piotr Lewandowski spotkanie z kapitanem Bartkiem Czarcińskim przygotowującego się do samotnego rejsu non-stop dookoła Świata foto: Piotr Lewandowski spotkanie z kapitanem Bartkiem Czarcińskim przygotowującego się do samotnego rejsu non-stop dookoła Świata foto: Piotr Lewandowski spotkanie z kapitanem Bartkiem Czarcińskim przygotowującego się do samotnego rejsu non-stop dookoła Świata foto: Piotr Lewandowski spotkanie z kapitanem Bartkiem Czarcińskim przygotowującego się do samotnego rejsu non-stop dookoła Świata foto: Piotr Lewandowski

Najbliższe rejsy

Holandia, Anglia

Kwietniowy rejs do Londynu - rejs pływowy

Termin: 01 - 11.04.2022 3300 zł/os Kwietniowy rejs do Londynu - rejs pływowy

Czytaj więcej »

Chorwacja - szkoleniowo

Majówka w Chorwacji - rejs szkoleniowy

Termin: 30.04 - 07.05.2022 3050 zł/os Majówka w Chorwacji - rejs szkoleniowy

Czytaj więcej »

Holandia, Anglia

Majowy rejs do Londynu - rejs pływowy

Termin: 13 - 23.05.2022 3600 zł/os Majowy rejs do Londynu - rejs pływowy

Czytaj więcej »

Polecamy

Locje i mapy IMRAY dostępne od ręki

Bony prezentowe dla żeglarza

Youtube.com

Kursy i szkolenia ON-LINE