28. Targi Sportów Wodnych i Rekreacji "WIATR i WODA" (Warszawa 2016)

Galeria - wydarzenia za nami

Cudownie było się spotkać, porozmawiać, dowiedzieć się jakiś nowinek lub tak po prostu poplotkować... no i to chyba tyle dobrych słów o targach. Wystawców mało, mało jachtów do oglądania, a te co przyjechały nie budziły jakoś większego zachwytu. No może troszeczkę więcej było łodzi motorowych - fanie, że coś się rozwija. W łączniku, w części nazywanej "usługowej" w większości wystawiały się regiony turystyczne i to nie do końca wszystkie związane z wodą. Puste stoiska ratowano wystawcami w stylu: sokowirówki, garnitury (oczywiście szyte na miarę), super noże do cięcia wszystkiego.... a hitem był fryzjer!!!
Co będzie z targami w przyszłym roku?? Nie wiem...... miejmy nadzieję, że organizatorzy się obudzą i wyciągną wnioski z tegorocznej bardzo nieudanej imprezy.

28 Targi Sportów Wodnych i Rekreacji "WIATR i WODA" 28 Targi Sportów Wodnych i Rekreacji "WIATR i WODA" 28 Targi Sportów Wodnych i Rekreacji "WIATR i WODA" 28 Targi Sportów Wodnych i Rekreacji "WIATR i WODA" 28 Targi Sportów Wodnych i Rekreacji "WIATR i WODA" 28 Targi Sportów Wodnych i Rekreacji "WIATR i WODA" 28 Targi Sportów Wodnych i Rekreacji "WIATR i WODA" 28 Targi Sportów Wodnych i Rekreacji "WIATR i WODA" 28 Targi Sportów Wodnych i Rekreacji "WIATR i WODA" 28 Targi Sportów Wodnych i Rekreacji "WIATR i WODA" 28 Targi Sportów Wodnych i Rekreacji "WIATR i WODA" 28 Targi Sportów Wodnych i Rekreacji "WIATR i WODA" 28 Targi Sportów Wodnych i Rekreacji "WIATR i WODA" 28 Targi Sportów Wodnych i Rekreacji "WIATR i WODA" 28 Targi Sportów Wodnych i Rekreacji "WIATR i WODA" 28 Targi Sportów Wodnych i Rekreacji "WIATR i WODA" 28 Targi Sportów Wodnych i Rekreacji "WIATR i WODA" 28 Targi Sportów Wodnych i Rekreacji "WIATR i WODA" 28 Targi Sportów Wodnych i Rekreacji "WIATR i WODA" 28 Targi Sportów Wodnych i Rekreacji "WIATR i WODA" 28 Targi Sportów Wodnych i Rekreacji "WIATR i WODA" 28 Targi Sportów Wodnych i Rekreacji "WIATR i WODA" 28 Targi Sportów Wodnych i Rekreacji "WIATR i WODA" 28 Targi Sportów Wodnych i Rekreacji "WIATR i WODA"