5. Targi żeglarskie "Wiatr i Woda na wodzie" (Gdynia 2010)

Galeria - wydarzenia za nami

To już piąty raz spotkaliśmy się w Gdyni, to już piąty raz moglibyśmy napisać.... że targi były sukcesem, że zaprezentowano największą jak dotąd liczbę jednostek pływających..... Sukces niewątpliwie był, ale w pamięci chyba pozostanie mi na długo jedna wystawiana jednostka. Był to ponad 30 metrowy jacht żaglowy J-26 firmy Yacht Building Management. Szkuner ten został zaprojektowany na zamówienie prywatnego armatora, według jego założeń i pomysłów. Przeznaczony jest do uprawiania żeglugi turystycznej i wyczynowej we wszystkich rejonach mórz i oceanów.

Drugą bardzo ciekawa propozycja dla zwiedzających były pokazy wyposażenia służb ratowniczych w Polsce. W ramach akcji "Bezpieczna Woda" odbyły się pokazy bezpieczeństwa dzieci na wodzie, prezentacje różnych rodzajów kamizelek przez dzieci w wodzie, pokazy poświęcone bezpieczeństwu w kajakarstwie górskim i kajakowemu rodeo. Przez cały czas trwania targów odbywały się pokazy technik ratowniczych WOPR i prezentacje akcji ratunkowych z udziałem psów ratowniczych przygotowane przez Interwencyjną Grupę Ratowniczą z Psami WOPR.

5. Targi żeglarskie "Wiatr i Woda na wodzie" (Gdynia 2010) foto: Kasia Koj 5. Targi żeglarskie "Wiatr i Woda na wodzie" (Gdynia 2010) foto: Kasia Koj 5. Targi żeglarskie "Wiatr i Woda na wodzie" (Gdynia 2010) foto: Kasia Koj 5. Targi żeglarskie "Wiatr i Woda na wodzie" (Gdynia 2010) foto: Kasia Koj 5. Targi żeglarskie "Wiatr i Woda na wodzie" (Gdynia 2010) foto: Kasia Koj

Najbliższe rejsy

Holandia, Anglia

Kwietniowy rejs do Londynu - rejs pływowy

Termin: 01 - 11.04.2022 3300 zł/os Kwietniowy rejs do Londynu - rejs pływowy

Czytaj więcej »

Chorwacja - szkoleniowo

Majówka w Chorwacji - rejs szkoleniowy

Termin: 30.04 - 07.05.2022 3050 zł/os Majówka w Chorwacji - rejs szkoleniowy

Czytaj więcej »

Holandia, Anglia

Majowy rejs do Londynu - rejs pływowy

Termin: 13 - 23.05.2022 3600 zł/os Majowy rejs do Londynu - rejs pływowy

Czytaj więcej »

Polecamy

Locje i mapy IMRAY dostępne od ręki

Bony prezentowe dla żeglarza

Youtube.com

Kursy i szkolenia ON-LINE