III Bydgoski Festiwal Wodny „Ster na Bydgoszcz” (Bydgoszcz 2010)

Galeria - wydarzenia za nami

Jako, że Bydgoszcz nad wodą leży, to nic dziwnego, że to tutaj odbył się Festiwal Wodny „Ster na Bydgoszcz”. Dla tych co nie wiedzą miasto to położone jest nad rzeką Brdą i Kanałem Bydgoskim, od wschodu graniczy z Wisłą, która poprzez Przełom Fordoński zwraca się ku Morzu Bałtyckiemu.
Największą tegoroczną atrakcją było spotkanie z podróżniczką, żeglarką Nataszą Caban. Drugą atrakcją było widowisko plenerowe oparte na legendach bydgoskich. Było to niesamowite połączenie pokazu akrobatycznego z muzyką wraz z pokazem laserów. To nie koniec, w czasie festynu odbyływały się zabawy dla dzieci, pokazy ratownicze, koncerty szantowe, spotkania z doświadczonymi żeglarzami, Nocny Maraton Kanału Bydgoskiego i pokaz filmu "Kroniki portowe" w reżyserii Lasse Hallstroma.

 

III Bydgoski Festiwal Wodny „Ster na Bydgoszcz” (Bydgoszcz 2010) III Bydgoski Festiwal Wodny „Ster na Bydgoszcz” (Bydgoszcz 2010) III Bydgoski Festiwal Wodny „Ster na Bydgoszcz” (Bydgoszcz 2010) III Bydgoski Festiwal Wodny „Ster na Bydgoszcz” (Bydgoszcz 2010) III Bydgoski Festiwal Wodny „Ster na Bydgoszcz” (Bydgoszcz 2010) III Bydgoski Festiwal Wodny „Ster na Bydgoszcz” (Bydgoszcz 2010) III Bydgoski Festiwal Wodny „Ster na Bydgoszcz” (Bydgoszcz 2010)