12. Targi żeglarskie "Wiatr i Woda na wodzie" (Gdynia 2017)

Galeria - wydarzenia za nami

Targi zorganizowane były w rozmachem i dynamiką. Każdy zainteresowany żeglarz, czy motorowodniak mógł znaleźć coś dla siebie. Bogactwo jachtów, wyposażenia, elektroniki, silników, przyczepek podłodziowych wprost zadziwiała. Interesująca była również oferta sposobu na spędzenie wolnego czasu podczas rejsów morskich oraz na barkach turystycznych prezentowana przez firmę charter.pl, jak również szkoleń motorowodnych i żeglarskich, tj. SRC, LRC, STCW oferowanych przez firmę charter.edu.pl.

Każdy wodniak powinien zdobywać wiedzę i doświadczenie niezbędne dla bazpiecznego i przyjemnego prowadzenia jachtów. Bez literatury morskiej byłby ciężko, dlatego na naszym stoisku zachęcaliśmy też do odwiedzenia Księgarni Morskiej.

Zapraszamy na targi Wiatr i Woda na wodzie w przyszłym roku. Będziemy na pewno, bo burze i sztormy nam nie straszne. My żeglujemy od wielu lat i wiemy, jak to robić!
Ahoj!

Targi żeglarskie Wiatr i Woda na wodzie, Gdynia foto: Przemysław Chylaszek Targi żeglarskie Wiatr i Woda na wodzie, Gdynia foto: Przemysław Chylaszek Targi żeglarskie Wiatr i Woda na wodzie, Gdynia foto: Przemysław Chylaszek Targi żeglarskie Wiatr i Woda na wodzie, Gdynia foto: Przemysław Chylaszek Targi żeglarskie Wiatr i Woda na wodzie, Gdynia foto: Przemysław Chylaszek Targi żeglarskie Wiatr i Woda na wodzie, Gdynia foto: Przemysław Chylaszek Targi żeglarskie Wiatr i Woda na wodzie, Gdynia foto: Przemysław Chylaszek Targi żeglarskie Wiatr i Woda na wodzie, Gdynia foto: Przemysław Chylaszek Targi żeglarskie Wiatr i Woda na wodzie, Gdynia foto: Przemysław Chylaszek Targi żeglarskie Wiatr i Woda na wodzie, Gdynia foto: Przemysław Chylaszek Targi żeglarskie Wiatr i Woda na wodzie, Gdynia foto: Przemysław Chylaszek

Najbliższe rejsy

Holandia, Anglia

Kwietniowy rejs do Londynu - rejs pływowy

Termin: 01 - 11.04.2022 3300 zł/os Kwietniowy rejs do Londynu - rejs pływowy

Czytaj więcej »

Chorwacja - szkoleniowo

Majówka w Chorwacji - rejs szkoleniowy

Termin: 30.04 - 07.05.2022 3050 zł/os Majówka w Chorwacji - rejs szkoleniowy

Czytaj więcej »

Holandia, Anglia

Majowy rejs do Londynu - rejs pływowy

Termin: 13 - 23.05.2022 3600 zł/os Majowy rejs do Londynu - rejs pływowy

Czytaj więcej »

Polecamy

Locje i mapy IMRAY dostępne od ręki

Bony prezentowe dla żeglarza

Youtube.com

Kursy i szkolenia ON-LINE