12. Targi żeglarskie "Wiatr i Woda na wodzie" (Gdynia 2017)

Galeria - wydarzenia za nami

Targi zorganizowane były w rozmachem i dynamiką. Każdy zainteresowany żeglarz, czy motorowodniak mógł znaleźć coś dla siebie. Bogactwo jachtów, wyposażenia, elektroniki, silników, przyczepek podłodziowych wprost zadziwiała. Interesująca była również oferta sposobu na spędzenie wolnego czasu podczas rejsów morskich oraz na barkach turystycznych prezentowana przez firmę charter.pl, jak również szkoleń motorowodnych i żeglarskich, tj. SRC, LRC, STCW oferowanych przez firmę charter.edu.pl.

Każdy wodniak powinien zdobywać wiedzę i doświadczenie niezbędne dla bazpiecznego i przyjemnego prowadzenia jachtów. Bez literatury morskiej byłby ciężko, dlatego na naszym stoisku zachęcaliśmy też do odwiedzenia Księgarni Morskiej.

Zapraszamy na targi Wiatr i Woda na wodzie w przyszłym roku. Będziemy na pewno, bo burze i sztormy nam nie straszne. My żeglujemy od wielu lat i wiemy, jak to robić!
Ahoj!

Targi żeglarskie Wiatr i Woda na wodzie, Gdynia foto: Przemysław Chylaszek Targi żeglarskie Wiatr i Woda na wodzie, Gdynia foto: Przemysław Chylaszek Targi żeglarskie Wiatr i Woda na wodzie, Gdynia foto: Przemysław Chylaszek Targi żeglarskie Wiatr i Woda na wodzie, Gdynia foto: Przemysław Chylaszek Targi żeglarskie Wiatr i Woda na wodzie, Gdynia foto: Przemysław Chylaszek Targi żeglarskie Wiatr i Woda na wodzie, Gdynia foto: Przemysław Chylaszek Targi żeglarskie Wiatr i Woda na wodzie, Gdynia foto: Przemysław Chylaszek Targi żeglarskie Wiatr i Woda na wodzie, Gdynia foto: Przemysław Chylaszek Targi żeglarskie Wiatr i Woda na wodzie, Gdynia foto: Przemysław Chylaszek Targi żeglarskie Wiatr i Woda na wodzie, Gdynia foto: Przemysław Chylaszek Targi żeglarskie Wiatr i Woda na wodzie, Gdynia foto: Przemysław Chylaszek