IV Targi Żeglarskie BOATEX (Poznań 2018)

Galeria - wydarzenia za nami

Pierwsze wrażenie targowe to wielkie rozczarowanie, w tym roku nie przyjechało gigantyczne akwarium. Po pierwszym szoku jakiego doznałam na początku, reszta czasu spędzona na targach była bardzo udana. Targi "Boastex" z roku na rok się rozwijają. Coraz więcej wystawców pojawia się w Poznaniu, a co nas bardziej cieszy coraz więcej odwiedzających. Wielu wystawców narzeka, że większość zaglądających na stoiska są to wędkarze czy myśliwi. Pewnie to jest prawda, ale przecież wędkarze też lubią spędzać czas nad wodą. Moim zdaniem połączenie tych targów jest bardzo dobrym pomysłem.

Skąd się to bierze, może nie każdy wie, ale Targi BOATEX odbywają się się w ramach cyklu Targów Pięciu Pasji. W tym samym czasie odbywały się również Targi Wędkarskie RYBOMANIA, Tragi Regionów i Produktów Turystycznych TOUR Salon, Targi Myślistwa i Strzelectwa KNIEJE. To te cztery działy, które były zawsze. Nowością były Targi Militarne, Outdooru i Strzelectwa SURVIVAL FORCE EXPO. Połączenie tylu pasji zadziałało jak magnes i przyciągnęło łączenie 41 776 wędkarzy, żeglarzy, myśliwych i miłośników podróży.

na początki zawsze jest chaos  foto: Kasia Kowalska powoli pojawia się ład i porządek foto: Kasia Kowalska ale udało się w końcu to wszystko ogarnąć foto: Kasia Kowalska ostatnie poprawki przy sprzęcie telewizyjnym, naszym nowym targowym nabytku foto: Kasia Kowalska no i jesteśmy gotowi na oficjalne otwarcie targów BOATEX foto: Piort Kowalski tegoroczne targi są bardzo kolorowe foto: Kasia Kowalska w tym roku pojawiło się dużo więcej łodzi motorowych foto: Kasia Kowalska nie zabrakło jachtów żaglowych foto: Kasia Kowalska były też bardzo dziwne, a zarazem ciekawe, jednostki foto: Kasia Kowalska i klasyczne "czerowńce" foto: Kasia Kowalska nie zabrakło klasycznych ubrań żeglarskich  foto: Kasia Kowalska pontonów nie zabrakło foto: Kasia Kowalska i były rowerki, zjeżdżalnie.... oczywiście tylko wodne foto: Kasia Kowalska oj nie mogłam się opanować, jeszcze jedna fotka kolorowych kajaków...  foto: Kasia Kowalska wracajmy do targów, mały widoczek z góry foto: Kasia Kowalska u wędkarzy było tłoczno i było zdecydowanie więcej wystawców foto: Kasia Kowalska idealna łódka dla motorowodniaka i rybaka, tzn. wędkarza foto: Kasia Kowalska jak widzicie pontonów było najwięcej  foto: Kasia Kowalska nie zdawałam sobie sprawy, że istnieje tyle różnych rodzajów wędek foto: Kasia Kowalska jeszcze takie małe podsumowanie targowe - nasze stoisko foto: Kasia Kowalska podsumowanie targowe - co się najbardziej spodobało foto: Kasia Kowalska targi targami, ale mieszkać gdzieś trzeba... oto widok z naszego hotelu  foto: Kasia Kowalska i z oddali foto: Kasia Kowalska