XXV Międzynarodowy Jubileuszowy Festiwal Piosenki Żeglarskiej "Shanties 2006" (Kraków 2006)

Galeria - wydarzenia za nami

XXV Międzynarodowy Jubileuszowy Festiwal Piosenki Żeglarskiej "Shanties 2006", był wspaniały... 11 koncertów, w tym 3 koncerty w sali CK Rotunda, 3 koncerty i w hali TS Wisła oraz 5 koncertów w tawernie "Stary Port". Jednocześnie festiwal obfitował w wiele imprez towarzyszących:
- wystawa fotograficzna - postacie XXV lecia shanties,
- spotkanie z oragnizatorami finału regat The Tall Ships Races 2007 w Szczecinie,
- konferencja organizatorów festiwali żeglarskich w Polsce,
- wystawa exlibris autorstwa Krzysztofa Kmiecia,
- kiermasz, mini targi żeglarskie.
Sukces jubileuszowej edycji potwierdził fenomen Krakowskiego Festiwalu, który pomimo że, odbywa się z dala od mórz i oceanów, jest jednym z najpopularniejszych i największych festiwali piosenki żeglarskiej na Świecie i nieustająco cieszy się zainteresowaniem publiczności.

 

Przygotowanie stoiska Budowanie stoiska, to nie jest łatwa sprawa :) I już gotowe XXV Międzynarodowy Jubileuszowy Festiwal Piosenki Żeglarskiej "Shanties 2006" (Kraków 2006) Odwiedziny znajomych Nie mogło zabraknąć muzyki XXV Międzynarodowy Jubileuszowy Festiwal Piosenki Żeglarskiej "Shanties 2006" (Kraków 2006) XXV Międzynarodowy Jubileuszowy Festiwal Piosenki Żeglarskiej "Shanties 2006" (Kraków 2006) XXV Międzynarodowy Jubileuszowy Festiwal Piosenki Żeglarskiej "Shanties 2006" (Kraków 2006)