Seszele - promocyjne ceny czarterów

Seszele (fr., ang. Seychelles, sesz. Sesel), oficjalnie: Republika Seszeli – cudowne państwo wyspiarskie na Oceanie Indyjskim, na wschód od kontynentu afrykańskiego (ok. 1600 km od wybrzeży Afryki). Tak dokładniej Seszele położone są na północny wschód od Madagaskaru (a gdzie mieszkają pingwiny z Madagaskaru to każdy wie). Archipelag seszelski składa się z prawie stu wysp, z których tylko 33 są zamieszkane o łącznej długość linii brzegowej 491 km.  Archipelag składa się zarówno z wysp granitowych jak i koralowych. Największą z wysp jest Mahe o powierzchni 148 km², skąd najczęściej czarteruje się jachty.

Panujący na Seszelach klimat określa się jako równikowy wilgotny z wysokimi temperaturami przez cały rok i niewielkimi amplitudami rocznymi. Lipiec to najchłodniejszy miesiąc na Seszelach, temperatura waha się od 24°C do 28°C. Południowo-wschodnie pasaty przynoszą dużo wiatru w lipcu i sierpniu, co czyni te miesiące idealnymi do żeglowania. Warto zastanowić się zatem nad czarterem jachtu w okresie wakacji na Seszelach. Dodatkowo aby nas do tego terminu przekonać, jeden z armatorów SAILOE przygotował specjalną promocję:

  • 15% zniżki na  czarter jachtów i katamaranów w terminie 01.01-05.02.2023
  • 25% zniżki na czarter jachtów i katamaranów w terminie 15.04-22.04.2023
  • 7% zniżki na czarter jachtów i katamaranów w terminie 01.05-01.08.2023

Niebiańskie plaże, błękitna, krystaliczna woda, perliście biały piasek i smukłe, wygładzone skały u brzegu morza czekają aby je odkryć :) Seszele pokrywają lasy tropikalne i gaje palmowe. Wśród okazów flory na uwagę zasługuje zwłaszcza lodoicja seszelska - kokos Coco de Mer, który występuje tylko na dwóch wyspach Seszeli i nigdzie indziej na całym świecie. Wyspy licznie zamieszkują żółwie, szczególnie żółwie olbrzymie, których waga osiąga nawet do 500 kg.

Formularz kontaktowy

Podaj imię i nazwisko.
Podaj prawidłowy adres e-mail.
Podaj telefon kontaktowy.