Marina ACI

Marina ACI

Chorwacja - Milna

Marina Milna ACI to największy i najlepiej osłonięty port na wyspie Brać. Do tego możemy bez wahania dodać, że najpiękniejszy. Znajduje się on na zachodnim wybrzeżu wyspy, w głębokiej zatoce naprzeciwko Splitu. Posiada 170 miejsc przy kei i 15 miejsc na lądzie. Oferuje pełen wachlarz udogodnień dla klientów: toalety i prysznice, stacja paliw (przy wejściu do zatoki), sklepy, restauracje, bary, kawiarnie, serwis, WiFi.

VHF Channel: 17
+385 21 636 306
D114 4, 21405, Milna, Chorwacja

Mała, ale niezwykle urokliwa marina na wyspie Brač. Mała głębokość i niewielka ilość miejsca mogą sprawić trudności przy podejściu podczas niesprzyjających warunków. Miła i cierpliwa obsługa. Zimą otwarta tylko jedna łazienka dla niepełnosprawnych. Niestety marina okazała się dużo droższa niż w oficjalnym cenniku ACI – nie pomogły kłótnie oraz dyskusje, aby odzyskać dokumenty od łódki trzeba było zapłacić tyle ile zażyczyła sobie Pani z recepcji. Jest to jedyna marina ACI, w której spotkaliśmy się z takim brakiem profesjonalizmu – warto uważać i zapytać o cenę wcześniej.

Bartek

Marina Milna ACI  foto: https://www.aci-marinas.com Marina Milna ACI  foto: https://www.aci-marinas.com Marina Milna ACI | Charter.pl foto: Justyna & Bartek