Marina ACI

Marina ACI

Chorwacja - Pomer

Zobacz cennik czarteru jachtów

Pomer to maleńka, spokojna miejscowość na półwyspie Istria, położona w pobliżu Puli i Madulin. Ta okolica słynie przede wszystkim z wspaniałych warunków do uprawiania kite- i windsurfingu. Jest to także rejon chętnie odwiedzany przez rodziny z dziećmi - ze względu na spokojną atmosferę oraz komfortowe kąpieliska. Na Riwierze Medulińskiej znajduje się jedna z najpiękniejszych górskich rowerowych tras w tym rejonie - 60 kilometrów różnorodnych, zapierających dech w piersi krajobrazów.

Marina ACI Pomer znajduje się w pobliżu miasteczka, w zatoce Medulińskiej. Oddaje ona do dyspozycji swoich gości 296 miejsc przy kei oraz 30 na lądzie. Oferuje standardowe udogodnienia - prysznice i toalety, parking, sklep, restaurację, dostęp do WiFi, warsztat. Najbliższa stacja paliw znajduje się w Puli. Marina ta jest bardzo popularna w środowisku żeglarskim ze względu na panującą w niej atmosferę klubową.

ACI Marina Pomer foto: ACI ACI Marina Pomer foto: ACI ACI Marina Pomer foto: ACI ACI Marina Pomer foto: ACI ACI Marina Pomer foto: ACI ACI Marina Pomer foto: ACI ACI Marina Pomer foto: ACI