Marina Dalmacija

Marina Dalmacija

Chorwacja - Sukošan

Położenie: 44°3'10" N, 15°18'4" E

Zobacz cennik czarteru jachtów

Sukošan to niewielka miejscowość między Zadarem a kanałem Paszman. Stanowi doskonałą bazę wypadową do podróży - do Zadaru, Parku Narodowego Paklenica czy też na Kornaty. Samo miasteczko ma charakter typowo śródziemnomorski - wąskie uliczki, liczne knajpki, dużo zieleni. Spacerując po Sukošanie warto zobaczyć jego najbardziej znane zabytki: kościół św. Kasjana (patrona miasta), letni pałac arcybiskupa, bramę Gornja Vrata. W okolicy znajdują się piękne plaże (kamieniste) i ustronne zatoczki, które stwarzają okazję do wypoczynku a także do różnorodnych aktywności sportowych.

Marina Dalmacija to największa marina, zarówno w Chorwacji, jak też na całym Adriatyku. Posiada 1200 miejsc przy kei i 300 miejsc na lądzie. Przyjmuje jachty do 80 metrów długości. Oferuje pełen wachlarz udogodnień dla klientów: toalety i prysznice, pralnia, 1200 miejsc parkingowych dla samochodów (ok. 70 euro / tydzień), 335 garaży, stacja paliw, sklepy, restauracje, bary, kawiarnie, serwis, WiFi, całodobowa ochrona i monitoring.

VHF Channel: 17
Tel:

Marina Dalmacija foto: Marina Dalmacija Główki portu - Marina Dalmacija W marinie D-Marin Dalmacija cumuje się na muringach.  foto: Justyna & Bartek Coraz większe jednostki pojawiają się do czarterów, a miejsca w marinie nie przybywa foto: Justyna & Bartek Wejście do portu w Sukosanie foto: Justyna & Bartek Czarne chmury nad mariną, budzą grozę foto: Justyna & Bartek W marinie jest pełno tylko przy wymianach czarterowych. Od poniedziałku do piątku jest pusto foto: Justyna & Bartek Cudowny widoczek z widoku na plaży foto: Kasia Koj Lewa główka, a za nią mieści się stacja benzynowa foto: Kasia Koj Keje w marinie, a w tle bogata infrastruktura foto: Kasia Koj Keje w marinie, a w tle bogata infrastruktura foto: Kasia Koj Keje w marinie, a w tle bogata infrastruktura foto: Kasia Koj Nowe biura mariny foto: Kasia Koj Nowe biura mariny foto: Kasia Koj Bar na wodzie, robi wrażenie foto: Kasia Koj Nowa, imprezowa część mariny foto: Kasia Koj