Punta Ala (Toskania)

Punta Ala (Toskania)

Wybrzeże M. Śródziemnego - Włochy

Położenie: 42°48'48" N, 10°44'22" E

Zobacz cennik czarteru jachtów

Punta Ala to niewielka, ale świetnie zaopatrzona i nowoczesna wieś położona w Toskanii południowej, w prowincji Grosseto. Umiejscowiona na cyplu, otoczona przez morze, stanowi prężnie rozwijające się centrum turystyczne zapewniające swoim gościom komfortowe warunki wypoczynku. Z jednej strony stanowi doskonały punkt wypadowy do wycieczek po Toskanii, z drugiej - port jest idealnym miejscem startowym do rejsów na Wyspy Toskańskie (choćby na niezwykle popularną Elbę). Punta Ala oddalona jest o 120 kilometrów od lotniska w Pizie i 180 kilometrów od lotniska w Rzymie.
Sama marina jest jednym z największych i najnowocześniejszych portów we Włoszech. Posiada 885 miejsc przy kei i przyjmuje jachty do 28 metrów długości. Swoim gościom zapewnia szeroki wachlarz usług, głównie dzięki obecności yacht klubu (tarasy widokowe, restauracje, baseny). Marina posiada toalety i prysznice, stację paliw, parking i inne niezbędne udogodnienia.

Marina Punta Ala foto: Marina Punta Ala Marina Punta Ala foto: Marina Punta Ala Marina Punta Ala foto: Marina Punta Ala Marina Punta Ala foto: Marina Punta Ala Marina Punta Ala foto: Marina Punta Ala Marina Punta Ala foto: Marina Punta Ala