San Antonio - Es Nautic

San Antonio - Es Nautic

Wyspy M. Śródziemnego - Ibiza (Baleary, Hiszpania)

Położenie: 38°58'51" N, 1°18'2" E

Ibiza (Eivissa) to trzecia co do wielkości wyspa Balerów, położona w zachodniej części archipelagu. Historycznie była jedynym miejscem pokojowego współistnienia kultury punickiej i kultury rzymskiej, co pozwoliło ocalić od zniszczenia wiele zabytków starożytności. Wyspa znana jest przede wszystkim ze względu na swój imprezowo - rozrywkowy charakter, jednak posiada także wiele atrakcji innego rodzaju. W 1999 roku została wpisana na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.
San Antonio (a właściwie Sant Antoni de Portmany) to drugie co do wielkości miasto Ibizy, znajdujące się w zachodniej części wyspy. Jest doskonale skomunikowane z pozostałymi miejscowościami. Słynie przede wszystkim z barów, klubów i dyskotek, dzięki czemu jest idealnym miejscem dla miłośników rozrywek i nocnego życia. Zatoka nad którą się znajduje, jest uważana za jedną z najpiękniejszych na Morzu Śródziemnym.

Marina Es Nautic w San Antonio to największy port na Ibizie. Posiada 578 miejsc i przyjmuje jachty do 50 metrów długości. Swoim gościom oferuje wszystkie standardowe udogodnienia, m.in.: prysznice i toalety, stację paliw, WiFi, serwis naprawczy, restaurację.

Marina San Antonio foto: Marina San Antonio Marina San Antonio foto: Marina San Antonio Marina San Antonio foto: Marina San Antonio Marina San Antonio foto: Marina San Antonio Marina San Antonio foto: Marina San Antonio Marina San Antonio foto: Marina San Antonio Marina San Antonio foto: Marina San Antonio