Palma de Mallorca

Palma de Mallorca

Wyspy M. Śródziemnego - Majorka (Baleary, Hiszpania)

Położenie: 39°32'92" N, 2°38'67" E

Zobacz cennik czarteru jachtów

Majorka to największa wyspa Balearów, która zapewnia swoim gościom bogactwo krajobrazu - od gór Sierra de Tramuntana w północno-zachodniej części, przez wyżyny na południowym wschodzie, aż po niziny w centralnej części wyspy. Do tego dodać  należy piękne plaże, czystą wodę oraz zabytki związane z wpływem różnych kultur - także arabskiej czy aragońskiej.
Stolicą i największym miastem zarówno wyspy, jak i całych Balearów jest Palma de Mallorca. Jest to jeden z największych ośrodków turystyki na świecie, swoim gościom zapewnia zarówno bogate życie imprezowo-rozrywkowe jak i możliwość obejrzenia wspaniałych zabytków przeszłości. Wśród licznych kościołów, promenad i pałaców na szczególna uwagę zasługuje katedra La Seu.

Marina Port de Mallorca to jedna z najlepszych marin jakie można znaleźć na Balearach. Znajduje się tuz przy miejskiej promenadzie.Posiada 200 miejsc przy kei, przyjmuje jachty do 50 metrów długości. Zapewnia wszystkie standardowe udogodnienia, w tym: prysznice i toalety, WiFi, parking, sklepy, warsztat do naprawy jachtów.
 

Marina Port de Mallorca foto: Port de Mallorca Marina Port de Mallorca foto: Port de Mallorca Marina Port de Mallorca foto: Port de Mallorca Marina Port de Mallorca foto: Port de Mallorca