Portisco - Marina di Portisco

Portisco - Marina di Portisco

Wyspy M. Śródziemnego - Sardynia (Włochy)

Położenie: 41°1'55" N, 9°31'32" E

Zobacz cennik czarteru jachtów

Sardynia to druga co do wielkości wyspa Morza Śródziemnego, położona mniej więcej w połowie drogi pomiędzy Europą a Afryką. Przyciąga turystów zarówno ze względu na bogactwo krajobrazu, jak i urok tamtejszych miast. Wyspa posiada bogata historię, o czym świadczą chociażby pozostałości cywilizacji nuorskiej.

Marina di Portisco to nowoczesny port w Zatoce Cugnana, na północno-wschodnim wybrzeżu Sardynii, nieopodal Olbi oraz Szmaragdowego Wybrzeża (Costa Smeralda). Idealna baza do rejsów wyruszyć w podróż po portach Costa Smeralda, archipelagu La Maddalena, Santa Teresa Gallura, aż po niezwykłe Bonifacio na Korsyce.

Doskonale położona marina jest dobrze chroniona przez długi, zewnętrzny falochronu. Oferuje 589 miejsc do cumowania, dla jednostek o długości do 90 metrów i zanurzeniu do 10 metrów. Marina di Portisco jest jednym z niewielu włoskich portów, które mogą przyjąć superjachty. Klientom oferuje standardowe udogodnienia: toalety i prysznice, wodę i prąd na kei, stacja benzynowa, usługi serwisowe, parking, sklepy, restauracje.
Marina di Portisco jest jednym z najpopularniejszych ośrodków turystycznych Śródziemnomorski.

----------------------------------------------------------------------

Adres: Strada Panoramica Costa Smeralda km 0, 07026 Portisco, Włochy
Tel.: +39 0789.33520
VHF: 69

Plan Marina di Portisco | charter.pl foto: www.marinadiportisco.it