Znajdź nas na Facebooku

X Bydgoski Festiwal Wodny „Ster na Bydgoszcz” (Bydgoszcz 2017)

Mieliśmy już sześcioletnią przerwę w pojawianiu się na festiwalu wodnym w Bydgoszczy. Dlaczego, nie wiem.... ale impreza przez te wszystkie lata zmieniła się bardzo mocno na plus. Jak przed laty zafascynował nas wielki wyścig butelkowy, wyścig smoczych łodzi oraz parada jednostek pływających wszelkiej maści. Oczywiście nie zabrakło interesujących osobistości ze świata żeglarstwa i podróży. Jednak największe wrażenie zrobiły na nas atrakcje jakie czekały na najmłodszych uczestników naszego wodnego festiwalu, od koncertów piosenki żeglarskiej i teatrzyków, poprzez warsztaty o tematyce wodniackiej, aż po zabawy i gry na świeżym powietrzu.

Jako, że zupełnie brakuje nam wolnych weekendów, nie wybraliśmy się tylko na festyn :) W międzyczasie odbywało się szkolenie na sternika motorowodnego. To był taki dodatkowy, nie planowy termin szkolenia, a jednak udał się super. Kursanci dopisali, wszyscy się przygotowali perfekcyjnie (no prawie perfekcyjnie, kilka błędów w odpowiedziach egzaminacyjnych się znalazło) do egzaminu. Nic tak nie cieszy jak tak pozytywnie zakończy egzamin.

Czekamy z niecierpliwością na termin przyszłorocznego festynu wodnego "Ster na Bydgoszcz". Na szkolenie motorowodne tak długo czekać nie trzeba, następne zaczynamy już 09-11.07.2017. Pełen harmonogram szkoleń znajdziecie na naszej stronie www.charter.edu.pl. Stronie poświęconej szkoleniom żeglarskim, motorowodnym, radiowym i specjalistycznym....

 

Powrót

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas

33 497 10 57
pn - pt 8:00 - 16:00

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek
8:00 - 16:00

Napisz do nas

Zapytanie o czarter

Skorzystaj z formularza zapytania
Kursy motorowodne
ISSA - Federacja Szkół Żeglarskich
STCW
Księgarnia Morska - mapy, locje, przewodniki żeglarskie
Klub żeglarski Halny