Znajdź nas na Facebooku

Czarnogóra (Bar) - promocje FIRST MINUTE

Czarnogóra (Bar) - promocje FIRST MINUTE

Wiosna to wspaniały czas na rejs po Adriatyku. Armator Yachting Adria przygotował specjalną promocję na czartery swoich jachtów.
22% zniżki na czarter jachtu Sun Odyssey 45.1/1998 (odn. 2018) w terminie: 13.04 - 15.06.2019
18% zniżki na czartery jachtów Sun Odyssey 439/2013, Oceanis 45/2014, Bavaria 50/2006 w terminie: 13.04 - 15.06.2019
15% zniżki wczesna rezerwacja do 1.03.2019

Dlaczego warto się tam wybrać?
Otóż Bar znajduje się w południowo-wschodniej części Czarnogóry, nad Morzem Adriatyckim, u stop góry  Rumija (1593 m n.p.m.). Ze względu na położenie oraz infrastrukturę, stanowi ważny ośrodek komunikacyjny. O ile nowa część miasta pozwala skorzystać przede wszystkim z rozrywek współczesnych (liczne restauracje, kafejki, muzea, imprezy o charakterze masowym), o tyle w Starym Barze prześledzić można historię miasta od czasów rzymskich (panowanie rzymskie, weneckie, tureckie). Znajduje się tam m.in. jedno z najlepiej zachowanych miast warownych, datowane na VI wiek. Część zabytków jest dobrze zachowana, część to niestety ruiny, ale ciągle trwają prace archeologiczne i rekonstrukcyjne, które mają zwiększyć atrakcyjność miasta. Ponadto na uwagę zasługują ruiny twierdzy Haj Nehaj, pałac króla Nikolasa a także kościoły i monastery. Niewątpliwą atrakcją jest także najstarsze na świecie drzewo oliwne.
Bar posiada piaszczystą plażę miejską o długości 1300 metrów. Ponadto, w okolicy, na pobliskiej riwierze, występuje ich sporo, m.in.: Dobre Vode, Veliki Pijesak, Crvena Plaža (której nazwa pochodzi od znajdującego się na niej piasku) czy Plaża Królewska (z dostępem wyłącznie od strony morza)

AD Marina Bar znajduje się w samym centrum Zatoki Barskiej, w bardzo atrakcyjnym położeniu - w centrum miasta, w pobliżu miejskiej plaży. Dzięki temu zapewnia swoim gościom bezpośredni dostęp do atrakcji miasta. Ponadto marina oferuje m.in.: kilkaset miejsc przy kei, stację paliw, parking, darmowe WiFi, prysznice i toalety.

Zapraszamy do skorzystania z promocji.

« Powrót

Formularz kontaktowy

Napisz do nas i dowiedz się o dostępność danego jachtu.

Opinie o naszej firmie i usługach

Justyna Kubiczek

Dzięki tak fajnej atmosferze masz ochotę na kolejny rejs pod okiem zespołu Charter.pl

To był nasz pierwszy rejs z Charter.pl - wyobrażaliśmy sobie "zorganizowany" wyjazd zupełnie inaczej. Całe szczęście nikt z załogi nie czuł się jak klient, a raczej jak członek zgranej grupy przyjaciół. Decyzje o trasie rejsu czy planie dnia podejmowaliśmy wspólnie dostosowując sposób spędzenia czasu do oczekiwań załogi. Oprócz żeglowania było też trochę zwiedzania i leniuchowania - wedle życzeń! Kapitan Marcin Krukierek sprawdził się nie tylko jako świetny skipper ale także jako wspaniały kompan wyjazdu. Dzięki tak fajnej atmosferze masz ochotę na kolejny rejs pod okiem zespołu Charter.pl

Księgarnia morska

Kursy motorowodne
ISSA - Federacja Szkół Żeglarskich
STCW
Księgarnia Morska - mapy, locje, przewodniki żeglarskie
Klub żeglarski Halny