Znajdź nas na Facebooku

Czarnogóra (Bar) - promocje FIRST MINUTE

Czarnogóra (Bar) - promocje FIRST MINUTE

Wiosna to wspaniały czas na rejs po Adriatyku. Armator Yachting Adria przygotował specjalną promocję na czartery swoich jachtów.
22% zniżki na czarter jachtu Sun Odyssey 45.1/1998 (odn. 2018) w terminie: 13.04 - 15.06.2019
18% zniżki na czartery jachtów Sun Odyssey 439/2013, Oceanis 45/2014, Bavaria 50/2006 w terminie: 13.04 - 15.06.2019
15% zniżki wczesna rezerwacja do 1.03.2019

Dlaczego warto się tam wybrać?
Otóż Bar znajduje się w południowo-wschodniej części Czarnogóry, nad Morzem Adriatyckim, u stop góry  Rumija (1593 m n.p.m.). Ze względu na położenie oraz infrastrukturę, stanowi ważny ośrodek komunikacyjny. O ile nowa część miasta pozwala skorzystać przede wszystkim z rozrywek współczesnych (liczne restauracje, kafejki, muzea, imprezy o charakterze masowym), o tyle w Starym Barze prześledzić można historię miasta od czasów rzymskich (panowanie rzymskie, weneckie, tureckie). Znajduje się tam m.in. jedno z najlepiej zachowanych miast warownych, datowane na VI wiek. Część zabytków jest dobrze zachowana, część to niestety ruiny, ale ciągle trwają prace archeologiczne i rekonstrukcyjne, które mają zwiększyć atrakcyjność miasta. Ponadto na uwagę zasługują ruiny twierdzy Haj Nehaj, pałac króla Nikolasa a także kościoły i monastery. Niewątpliwą atrakcją jest także najstarsze na świecie drzewo oliwne.
Bar posiada piaszczystą plażę miejską o długości 1300 metrów. Ponadto, w okolicy, na pobliskiej riwierze, występuje ich sporo, m.in.: Dobre Vode, Veliki Pijesak, Crvena Plaža (której nazwa pochodzi od znajdującego się na niej piasku) czy Plaża Królewska (z dostępem wyłącznie od strony morza)

AD Marina Bar znajduje się w samym centrum Zatoki Barskiej, w bardzo atrakcyjnym położeniu - w centrum miasta, w pobliżu miejskiej plaży. Dzięki temu zapewnia swoim gościom bezpośredni dostęp do atrakcji miasta. Ponadto marina oferuje m.in.: kilkaset miejsc przy kei, stację paliw, parking, darmowe WiFi, prysznice i toalety.

Zapraszamy do skorzystania z promocji.

« Powrót

Formularz kontaktowy

Napisz do nas i dowiedz się o dostępność danego jachtu.

Opinie o naszej firmie i usługach

Aka i Krzysztof Chodaccy

To rejsy skrojone na miarę i zaplanowane idealnie dla załogi

Pływamy z Chrater.pl od „zawsze”, pierwszy raz powitanie nowego Wieku w Rogoźnicy. Tyle rejsów, związanych z nimi emocji, przyjaźni, rejsowej muzyki. Charter.pl to ludzie z pasją, zaangażowaniem, myślący o innych. To rejsy skrojone na miarę i zaplanowane idealnie dla załogi! A także umiejętność bycia w cieniu, kiedy załoga zanurza się w słońcu przyjemności i stanie na straży bezpieczeństwa.

A tych rejsów trochę już było... „podróż poślubna”, majówki, sylwestry, a ostatnio świetne rodzinne rejsy z dziećmi (nastoletnimi)! To dopiero jest wyzwanie, kiedy urokliwe zatoczki mają być bezpiecznym kąpieliskiem na żądanie.
Nie możemy doczekać się następnej przygody!

Księgarnia morska

Kursy motorowodne
ISSA - Federacja Szkół Żeglarskich
STCW
Księgarnia Morska - mapy, locje, przewodniki żeglarskie
Klub żeglarski Halny