Lavrio, Olympic Marine

Lavrio, Olympic Marine

Grecja - Lavrio (Morze Egejskie)

Położenie: 37°41'9" N, 24°3'3" E

Zobacz cennik czarteru jachtów

Lavrion to miejscowość w Attyce, nad Morzem Egejskim. Dogodna lokalizacja - bliskość morza, a także stosunkowo niewielka odległość od Aten, sprawiają iż jest to ośrodek chętnie odwiedzany przez turystów. Miasto ma do zaoferowania zarówno liczne rozrywki kulturalne (zwiedzanie muzeów, zakładów menniczych) jak i inne atrakcje - możliwość uprawiania różnorodnych sportów, relaks czy dobrą lokalną kuchnię. Warto wybrać się również na przylądek Saunion i zobaczyć tamtejszą świątynię Posejdona.

Nowoczesna Olympic Marine znajduje się około 3 km od miasteczka Lawrion i około 40 km od lotniska. Jest to doskonała baza wypadowa do rejsu po Cykladach.  Do mariny możemy dojechać taksówką (koszt około 60 euro) lub autobusem. Autobus kursuje w dzień co godzinę, kurs trwa około półtorej godziny i niestety mamy tutaj przesiadkę w Markopolo.
Marina oferuje 680 miejsc przy kei, klientom oferując standardowe udogodnienia: toalety i prysznice, pralnię, suszarnie, wodę i prąd na kei, WiFi, stacja benzynowa, usługi serwisowe, zadaszony parking, restauracje i bary. Najbliższy sklep spożywczy znajduje się w miasteczku Lawrion.

----------------------------------------------------------------------------------------------------
VHF: 09
Telefon:
+30 22920 63700
Adres:  77 th Athinon - Souniou,  Zip Code: 19500, Grecja

Lavrio, Olympic Marine foto: http://olympicmarine.gr Lavrio, Olympic Marine foto: http://olympicmarine.gr Lavrio, Olympic Marine foto: http://olympicmarine.gr Lavrio, Olympic Marine foto: http://olympicmarine.gr